Wyniki matur - II Liceum Oława
Ocena: 1.00 (2 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 24.71% | 28 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 31.62% | 21 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.28% | 79.91% | 58 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.55% | 76.03% | 58 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 67.08% | 49 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 79.66% | 42.66% | 59 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 65.85% | 59 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 39.09% | 11 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 93.22% | 52.17% | 59 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 46% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
24.71%
Geografia (R)
31.62%
Język angielski (P)
79.91%
Język angielski (R)
67.08%
Język polski (P)
42.66%
Język polski (R)
39.09%
Matematyka (P)
52.17%
WOS (R)
46%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 22.73% | 11 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 20.78% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.24% | 80.35% | 34 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.06% | 85.03% | 34 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 58.4% | 30 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 88.24% | 48.18% | 34 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 76.41% | 34 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 43.4% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 85.29% | 51.53% | 34 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 18.33% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
22.73%
Geografia (R)
20.78%
Język angielski (P)
80.35%
Język angielski (R)
58.4%
Język polski (P)
48.18%
Język polski (R)
43.4%
Matematyka (P)
51.53%
WOS (R)
18.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 32% | 12 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.83% | 83.42% | 24 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 78.5% | 24 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 58.14% | 21 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 69.58% | 24 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 75.13% | 24 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 28.06% | 16 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 57.63% | 24 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 27% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
32%
Język angielski (P)
83.42%
Język angielski (R)
58.14%
Język polski (P)
69.58%
Język polski (R)
28.06%
Matematyka (P)
57.63%
WOS (R)
27%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 16.67% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 44.13% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.3% | 76.52% | 27 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 70.04% | 27 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 49.77% | 26 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.55% | 55.55% | 29 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 79.03% | 29 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 42.33% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 89.66% | 51.52% | 29 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 31.88% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2023 formuła 2023
Biologia (R)
16.67%
Geografia (R)
44.13%
Język angielski (P)
76.52%
Język angielski (R)
49.77%
Język polski (P)
55.55%
Język polski (R)
42.33%
Matematyka (P)
51.52%
WOS (R)
31.88%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 63% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 79% | 22 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 66.15% | 13 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 55.82% | 22 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 54.21% | 14 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 77.27% | 44.18% | 22 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 28.36% | 11 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
63%
Język angielski (P)
79%
Język angielski (R)
66.15%
Język polski (P)
55.82%
Język polski (R)
54.21%
Matematyka (P)
44.18%
WOS (R)
28.36%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.7% | 10 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 23.33% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 75.4% | 30 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50.73% | 22 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 52.44% | 32 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 45.45% | 20 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 96.88% | 49.22% | 32 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 18.18% | 11 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
25.7%
Historia (R)
23.33%
Język angielski (P)
75.4%
Język angielski (R)
50.73%
Język polski (P)
52.44%
Język polski (R)
45.45%
Matematyka (P)
49.22%
WOS (R)
18.18%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony