Wyniki matur II Liceum Radzyń Podlaski
Ocena: 4.43 (112 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 17% | 21 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 35.07% | 15 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 76.47% | 56.12% | 68 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.06% | 63.54% | 68 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.73% | 37 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.89% | 51.74% | 73 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 61.56% | 73 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 24.65% | 34 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 91.78% | 54.05% | 73 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 16.33% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
17%
Geografia (R)
35.07%
Język angielski (P)
56.12%
Język angielski (R)
53.73%
Język polski (P)
51.74%
Język polski (R)
24.65%
Matematyka (P)
54.05%
Matematyka (R)
16.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 29.5% | 8 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 19.4% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 34.4% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 89.29% | 63.79% | 28 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 61.07% | 28 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 44.67% | 15 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 59.83% | 30 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 71.9% | 30 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 36.46% | 13 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 96.67% | 61.73% | 30 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
29.5%
Chemia (R)
19.4%
Geografia (R)
34.4%
Język angielski (P)
63.79%
Język angielski (R)
44.67%
Język polski (P)
59.83%
Język polski (R)
36.46%
Matematyka (P)
61.73%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 18.2% | 10 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 44% | 4 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 62% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.43% | 62.89% | 28 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 62% | 28 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 38.25% | 16 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 43% | 1 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 30% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 63.06% | 31 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 68.1% | 31 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 30.09% | 11 |
| język rosyjski | pisemny | podstawowy | 50% | 36% | 2 |
| język rosyjski | ustny | podstawowy | 100% | 48.5% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 53.71% | 31 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 38% | 1 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 27.5% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
18.2%
Geografia (R)
44%
Historia (R)
62%
Język angielski (P)
62.89%
Język angielski (R)
38.25%
Język niemiecki (P)
43%
Język polski (P)
63.06%
Język polski (R)
30.09%
Język rosyjski (P)
36%
Matematyka (P)
53.71%
Matematyka (R)
38%
WOS (R)
27.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 25.8% | 5 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 28.82% | 11 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 85.71% | 61.57% | 21 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 56.29% | 21 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 35.38% | 16 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 48% | 1 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 40% | 1 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 27% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.43% | 68.32% | 28 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 0% | 20% | 1 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 61.93% | 28 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 30% | 1 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 39.73% | 11 |
| język rosyjski | pisemny | podstawowy | 83.33% | 49.67% | 6 |
| język rosyjski | ustny | podstawowy | 100% | 55.5% | 6 |
| język rosyjski | pisemny | rozszerzony | - | 13% | 1 |
| język włoski | pisemny | podstawowy | 100% | 92% | 1 |
| język włoski | ustny | podstawowy | 100% | 100% | 1 |
| język włoski | pisemny | rozszerzony | - | 62% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 0% | 26% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 89.29% | 57.64% | 28 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 17.2% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2023 formuła 2023
Biologia (R)
25.8%
Chemia (R)
10%
Geografia (R)
28.82%
Język angielski (P)
61.57%
Język angielski (R)
35.38%
Język niemiecki (P)
48%
Język niemiecki (R)
27%
Język polski (P)
68.32%
Język polski (P)
20%
Język polski (R)
39.73%
Język rosyjski (P)
49.67%
Język rosyjski (R)
13%
Język włoski (P)
92%
Język włoski (R)
62%
Matematyka (P)
26%
Matematyka (P)
57.64%
Matematyka (R)
17.2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 21.75% | 8 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 19% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 37.67% | 9 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 36% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.5% | 64.55% | 40 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 42.85% | 26 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 56% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 53.23% | 43 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 55.19% | 21 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 97.67% | 56.44% | 43 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 17.25% | 8 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 25% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
21.75%
Chemia (R)
19%
Geografia (R)
37.67%
Historia (R)
36%
Język angielski (P)
64.55%
Język angielski (R)
42.85%
Język niemiecki (P)
56%
Język polski (P)
53.23%
Język polski (R)
55.19%
Matematyka (P)
56.44%
Matematyka (R)
17.25%
WOS (R)
25%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 13% | 3 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 2.33% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 24.71% | 7 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 40% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.14% | 67.31% | 35 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 51.58% | 19 |
| język francuski | pisemny | rozszerzony | - | 88% | 1 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 100% | 1 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 91% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 59.18% | 39 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 43.64% | 14 |
| język rosyjski | pisemny | podstawowy | 100% | 52% | 2 |
| język rosyjski | pisemny | rozszerzony | - | 98% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 94.74% | 53.55% | 38 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 19% | 4 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 16.57% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
13%
Chemia (R)
2.33%
Geografia (R)
24.71%
Historia (R)
40%
Język angielski (P)
67.31%
Język angielski (R)
51.58%
Język francuski (R)
88%
Język niemiecki (P)
100%
Język niemiecki (R)
91%
Język polski (P)
59.18%
Język polski (R)
43.64%
Język rosyjski (P)
52%
Język rosyjski (R)
98%
Matematyka (P)
53.55%
Matematyka (R)
19%
WOS (R)
16.57%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony