Wyniki matur - II Liceum Sulęcin
Ocena: 3.66 (13 ocen)
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 81.8% | 5 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 88% | 5 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 40% | 5 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 70% | 36.6% | 10 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 62.5% | 10 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 86.67% | 45.4% | 15 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 46.87% | 15 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 20.44% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80% | 46.4% | 15 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Język angielski (P)
81.8%
Język angielski (R)
40%
Język niemiecki (P)
36.6%
Język polski (P)
45.4%
Język polski (R)
20.44%
Matematyka (P)
46.4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 14.5% | 2 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 13.75% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 77.78% | 53.44% | 9 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 46.22% | 9 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 33% | 2 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 0% | 24.67% | 3 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 35.67% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 83.33% | 57.25% | 12 |
| język polski | ustny | podstawowy | 91.67% | 38.58% | 12 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 4% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 50% | 34.17% | 12 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
14.5%
Historia (R)
13.75%
Język angielski (P)
53.44%
Język angielski (R)
33%
Język niemiecki (P)
24.67%
Język polski (P)
57.25%
Język polski (R)
4%
Matematyka (P)
34.17%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 24.4% | 5 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 9% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 85.71% | 66.14% | 7 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 56.57% | 7 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 26.8% | 5 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 66.67% | 34.89% | 9 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 54% | 9 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 14% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 81.25% | 40.25% | 16 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 48.44% | 16 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 37.5% | 27.81% | 16 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 14.71% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2023 formuła 2023
Biologia (R)
18%
Geografia (R)
24.4%
Historia (R)
9%
Język angielski (P)
66.14%
Język angielski (R)
26.8%
Język niemiecki (P)
34.89%
Język niemiecki (R)
14%
Język polski (P)
40.25%
Matematyka (P)
27.81%
WOS (R)
14.71%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 14.33% | 3 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 75% | 48.67% | 12 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 47.33% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 55.15% | 13 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 19.33% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 61.54% | 32.38% | 13 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
14.33%
Historia (R)
12%
Język angielski (P)
48.67%
Język angielski (R)
47.33%
Język polski (P)
55.15%
Język polski (R)
19.33%
Matematyka (P)
32.38%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 13.67% | 6 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 80% | 47.73% | 15 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 48% | 8 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.65% | 45.17% | 23 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 39.13% | 27.26% | 23 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 5% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
13.67%
Historia (R)
5%
Język angielski (P)
47.73%
Język niemiecki (P)
48%
Język polski (P)
45.17%
Matematyka (P)
27.26%
Matematyka (R)
5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony