Wyniki matur - II Liceum Szydłowiec
Ocena: 3.39 (55 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 18.94% | 18 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 66.67% | 54% | 36 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 83.33% | 55.39% | 36 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 46% | 24 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.44% | 49.25% | 36 |
| język polski | ustny | podstawowy | 97.22% | 46.97% | 36 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 72.22% | 40.22% | 36 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 19.6% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
18.94%
Język angielski (P)
54%
Język angielski (R)
46%
Język polski (P)
49.25%
Matematyka (P)
40.22%
WOS (R)
19.6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 43.75% | 41.88% | 16 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 75% | 43.69% | 16 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 26.88% | 8 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.12% | 55.24% | 17 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 51.12% | 17 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 35.29% | 28.12% | 17 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 6.67% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Język angielski (P)
41.88%
Język angielski (R)
26.88%
Język polski (P)
55.24%
Matematyka (P)
28.12%
WOS (R)
6.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 20.91% | 11 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 70.97% | 53.03% | 31 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 90.32% | 61.03% | 31 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 31.43% | 21 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.77% | 58.38% | 32 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 57.84% | 31 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 30% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 74.19% | 45.65% | 31 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 26.44% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
20.91%
Język angielski (P)
53.03%
Język angielski (R)
31.43%
Język polski (P)
58.38%
Język polski (R)
30%
Matematyka (P)
45.65%
WOS (R)
26.44%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 31.2% | 10 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | 100% | 30% | 1 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 28.5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 77.27% | 57.55% | 22 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 95.45% | 60.45% | 22 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 42.5% | 12 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 38% | 1 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 73% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 0% | 17% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 81.82% | 48.18% | 22 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 38% | 1 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 59.64% | 22 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 9.67% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 86.36% | 52.73% | 22 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 33% | 1 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 24.43% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2023 formuła 2023
Geografia (R)
31.2%
Geografia (R)
30%
Historia (R)
28.5%
Język angielski (P)
57.55%
Język angielski (R)
42.5%
Język niemiecki (P)
38%
Język polski (P)
17%
Język polski (P)
48.18%
Język polski (R)
9.67%
Matematyka (P)
52.73%
Matematyka (P)
33%
WOS (R)
24.43%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 24.07% | 15 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 16% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 83.33% | 58.11% | 18 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 29.71% | 14 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 55.56% | 36.67% | 9 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 25% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.59% | 46.93% | 27 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 29.17% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 59.26% | 41.67% | 27 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
24.07%
Historia (R)
16%
Język angielski (P)
58.11%
Język angielski (R)
29.71%
Język niemiecki (P)
36.67%
Język niemiecki (R)
25%
Język polski (P)
46.93%
Język polski (R)
29.17%
Matematyka (P)
41.67%
Matematyka (R)
4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 24.36% | 11 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 75.8% | 50.67% | 33 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 36% | 11 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 66.7% | 34% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.9% | 50.83% | 42 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 45% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 54.8% | 37.05% | 42 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 16.67% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
24.36%
Język angielski (P)
50.67%
Język angielski (R)
36%
Język niemiecki (P)
34%
Język polski (P)
50.83%
Język polski (R)
45%
Matematyka (P)
37.05%
WOS (R)
16.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony