Wyniki matur III Liceum dla Dorosłych Gorlice
Ocena: 4.19 (86 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 50% | 39% | 7 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 52.29% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 71.43% | 36.71% | 7 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 44.13% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 28.57% | 25.5% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
39%
Język polski (P)
36.71%
Matematyka (P)
25.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 68.8% | 5 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 84% | 5 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 32.2% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 62.4% | 5 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 51.8% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 40% | 29.6% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Język angielski (P)
68.8%
Język angielski (R)
32.2%
Język polski (P)
62.4%
Matematyka (P)
29.6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 36.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 70.17% | 6 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 68.33% | 6 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 40% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 83.33% | 50.6% | 6 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 66% | 6 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 40% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 83.33% | 49.33% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
36.33%
Język angielski (P)
70.17%
Język angielski (R)
40%
Język polski (P)
50.6%
Język polski (R)
40%
Matematyka (P)
49.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 14.75% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 38.67% | 3 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 42% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 60% | 29.2% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 40% | 25.6% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
14.75%
Język angielski (P)
38.67%
Język niemiecki (P)
42%
Język polski (P)
29.2%
Matematyka (P)
25.6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 50% | 34% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 50% | 27.5% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 50% | 46.5% | 2 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Język niemiecki (P)
34%
Język polski (P)
27.5%
Matematyka (P)
46.5%
Matematyka (R)
22%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony