Wyniki matur III Liceum Mława
Ocena: 2.30 (93 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 33.56% | 9 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 36.8% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.43% | 59.89% | 35 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 72.49% | 35 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 48.18% | 22 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.74% | 59.03% | 38 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 81.82% | 38 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 11.75% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 84.21% | 48.11% | 38 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
33.56%
Historia (R)
36.8%
Język angielski (P)
59.89%
Język angielski (R)
48.18%
Język polski (P)
59.03%
Język polski (R)
11.75%
Matematyka (P)
48.11%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 46.67% | 37% | 15 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 50% | 15 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 87.5% | 57.5% | 16 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 68.5% | 16 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 21.77% | 13 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 37.5% | 28.63% | 16 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Język angielski (P)
37%
Język polski (P)
57.5%
Język polski (R)
21.77%
Matematyka (P)
28.63%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 34.25% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 78.57% | 58.82% | 28 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 69.07% | 28 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 42.71% | 17 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.43% | 59.14% | 28 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 86.21% | 28 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 30.06% | 17 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 75% | 43.07% | 28 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
34.25%
Język angielski (P)
58.82%
Język angielski (R)
42.71%
Język polski (P)
59.14%
Język polski (R)
30.06%
Matematyka (P)
43.07%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 18.29% | 14 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 47.83% | 37.13% | 23 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 54.87% | 23 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 70% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 75% | 40% | 24 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 65.08% | 24 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 21.2% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 25% | 24.08% | 24 |
Porównanie średnich wyników matur 2023 formuła 2023
Geografia (R)
18.29%
Język angielski (P)
37.13%
Język angielski (R)
70%
Język polski (P)
40%
Język polski (R)
21.2%
Matematyka (P)
24.08%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 10.83% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 70% | 43.14% | 21 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 19.75% | 8 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 80% | 37.75% | 20 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 17.45% | 11 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 35% | 25.48% | 21 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
10.83%
Język angielski (P)
43.14%
Język angielski (R)
19.75%
Język polski (P)
37.75%
Język polski (R)
17.45%
Matematyka (P)
25.48%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 5% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 73.7% | 50.95% | 19 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 44.29% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 81.8% | 41.91% | 22 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 53.8% | 5 |
| język rosyjski | pisemny | podstawowy | 66.7% | 34.67% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 27.3% | 26.41% | 22 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Chemia (R)
5%
Geografia (R)
18%
Język angielski (P)
50.95%
Język angielski (R)
44.29%
Język polski (P)
41.91%
Język polski (R)
53.8%
Język rosyjski (P)
34.67%
Matematyka (P)
26.41%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony