Wyniki matur III Liceum Nakło nad Notecią
Ocena: 3.43 (29 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 16.8% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 35.5% | 10 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.44% | 75.06% | 18 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 80.72% | 18 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.57% | 14 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 54.89% | 19 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 83.47% | 19 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 27.92% | 13 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 94.74% | 51.89% | 19 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
16.8%
Geografia (R)
35.5%
Język angielski (P)
75.06%
Język angielski (R)
56.57%
Język polski (P)
54.89%
Język polski (R)
27.92%
Matematyka (P)
51.89%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 13% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 81% | 22 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 90.91% | 75.14% | 22 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 57.42% | 19 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 66.5% | 22 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 67.91% | 22 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 30.31% | 13 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 90.91% | 56.82% | 22 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
13%
Geografia (R)
22%
Język angielski (P)
81%
Język angielski (R)
57.42%
Język polski (P)
66.5%
Język polski (R)
30.31%
Matematyka (P)
56.82%
Matematyka (R)
4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 17% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 30% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 77.48% | 21 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 74.24% | 21 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 51.5% | 16 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 68.24% | 21 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 63% | 21 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 21.25% | 12 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80.95% | 52.67% | 21 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 0% | 1 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 22.5% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
17%
Geografia (R)
30%
Język angielski (P)
77.48%
Język angielski (R)
51.5%
Język polski (P)
68.24%
Język polski (R)
21.25%
Matematyka (P)
52.67%
Matematyka (R)
0%
WOS (R)
22.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 32.67% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 81.65% | 23 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 76.78% | 23 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.36% | 22 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 64.7% | 23 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 60.7% | 23 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 63.13% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 91.3% | 55.7% | 23 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 40.67% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2023 formuła 2023
Geografia (R)
32.67%
Język angielski (P)
81.65%
Język angielski (R)
53.36%
Język polski (P)
64.7%
Język polski (R)
63.13%
Matematyka (P)
55.7%
Matematyka (R)
40.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony