Wyniki matur IV Liceum Bełchatów
Ocena: 3.19 (99 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 19.33% | 6 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.2% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 20.04% | 24 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 75.56% | 62.42% | 45 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 88.89% | 66% | 45 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 51.89% | 28 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.48% | 61.67% | 46 |
| język polski | ustny | podstawowy | 95.65% | 54.28% | 46 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 16.79% | 15 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 47.83% | 32.83% | 46 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 30.33% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
19.33%
Fizyka (R)
5.2%
Geografia (R)
20.04%
Język angielski (P)
62.42%
Język angielski (R)
51.89%
Język polski (P)
61.67%
Język polski (R)
16.79%
Matematyka (P)
32.83%
WOS (R)
30.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 29.25% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.92% | 12 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.86% | 69.43% | 28 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 92.86% | 65.29% | 28 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.8% | 20 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.43% | 68.43% | 28 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 61.39% | 28 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 46% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 60.71% | 38.5% | 28 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 21.8% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
29.25%
Geografia (R)
25.92%
Język angielski (P)
69.43%
Język angielski (R)
56.8%
Język polski (P)
68.43%
Język polski (R)
46%
Matematyka (P)
38.5%
WOS (R)
21.8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 27.93% | 15 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 73.08% | 57.54% | 26 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 69.23% | 47.85% | 26 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 51.17% | 12 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 84.62% | 44.35% | 26 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 61.15% | 26 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 11.94% | 17 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 61.54% | 37.27% | 26 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 26.8% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
27.93%
Język angielski (P)
57.54%
Język angielski (R)
51.17%
Język polski (P)
44.35%
Język polski (R)
11.94%
Matematyka (P)
37.27%
WOS (R)
26.8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 17.8% | 5 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 28% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 86.36% | 65.68% | 22 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 70% | 22 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 34.07% | 15 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 50.45% | 22 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 48.59% | 22 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 28.29% | 14 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 57.91% | 22 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.2% | 5 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2023 formuła 2023
Geografia (R)
17.8%
Historia (R)
28%
Język angielski (P)
65.68%
Język angielski (R)
34.07%
Język polski (P)
50.45%
Język polski (R)
28.29%
Matematyka (P)
57.91%
Matematyka (R)
7.2%
WOS (R)
24%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 31.13% | 8 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.46% | 58.31% | 26 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 33.27% | 11 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 50% | 38% | 2 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 19% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.43% | 50.21% | 28 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 40.4% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 42.86% | 32.57% | 28 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 13% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
31.13%
Historia (R)
22%
Język angielski (P)
58.31%
Język angielski (R)
33.27%
Język niemiecki (P)
38%
Język niemiecki (R)
19%
Język polski (P)
50.21%
Język polski (R)
40.4%
Matematyka (P)
32.57%
WOS (R)
13%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 12.5% | 6 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 49% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 72.73% | 48.91% | 22 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 35.14% | 7 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 33.33% | 24.67% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 44% | 28% | 25 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 27.08% | 12 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 48% | 32.27% | 25 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 12.14% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
12.5%
Historia (R)
49%
Język angielski (P)
48.91%
Język angielski (R)
35.14%
Język niemiecki (P)
24.67%
Język polski (P)
28%
Język polski (R)
27.08%
Matematyka (P)
32.27%
WOS (R)
12.14%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony