Wyniki matur IV Liceum Bochnia
Ocena: 3.29 (100 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 51.34% | 35 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 86.76% | 100 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 82.95% | 100 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 76.35% | 92 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 63% | 101 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 74.46% | 101 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 56.58% | 19 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 99.01% | 74.5% | 101 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 35.93% | 59 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
51.34%
Język angielski (P)
86.76%
Język angielski (R)
76.35%
Język polski (P)
63%
Język polski (R)
56.58%
Matematyka (P)
74.5%
Matematyka (R)
35.93%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 45.92% | 26 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 90.81% | 94 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 85.43% | 94 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 69.49% | 86 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 71.35% | 94 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 77.43% | 94 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 61.64% | 14 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 82.94% | 94 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 41.2% | 55 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
45.92%
Język angielski (P)
90.81%
Język angielski (R)
69.49%
Język polski (P)
71.35%
Język polski (R)
61.64%
Matematyka (P)
82.94%
Matematyka (R)
41.2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 17% | 1 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 62% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 45.69% | 26 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 50% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 89.28% | 54 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 84.96% | 54 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 62.1% | 49 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 45.5% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 64.87% | 54 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 69.13% | 54 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 23.3% | 20 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 94.44% | 73.41% | 54 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 38.25% | 24 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 21.5% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
17%
Fizyka (R)
62%
Geografia (R)
45.69%
Historia (R)
50%
Język angielski (P)
89.28%
Język angielski (R)
62.1%
Język niemiecki (R)
45.5%
Język polski (P)
64.87%
Język polski (R)
23.3%
Matematyka (P)
73.41%
Matematyka (R)
38.25%
WOS (R)
21.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 27.83% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 49.68% | 31 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 33% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 87.67% | 63 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 85.27% | 63 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 66.3% | 64 |
| język francuski | pisemny | podstawowy | 100% | 63.67% | 3 |
| język francuski | ustny | podstawowy | 100% | 80% | 3 |
| język francuski | pisemny | rozszerzony | - | 65% | 1 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 67% | 1 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 97% | 1 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 48.25% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 74.85% | 67 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 82.09% | 67 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 52.36% | 14 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 98.51% | 74.61% | 67 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 43.6% | 25 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 32.5% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2023 formuła 2023
Fizyka (R)
27.83%
Geografia (R)
49.68%
Historia sztuki (R)
33%
Język angielski (P)
87.67%
Język angielski (R)
66.3%
Język francuski (P)
63.67%
Język francuski (R)
65%
Język niemiecki (P)
67%
Język niemiecki (R)
48.25%
Język polski (P)
74.85%
Język polski (R)
52.36%
Matematyka (P)
74.61%
Matematyka (R)
43.6%
WOS (R)
32.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 45% | 26 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 11% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.01% | 83.82% | 67 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 66.14% | 57 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 53% | 2 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 44.8% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.1% | 51.61% | 69 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 47.56% | 16 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 89.86% | 65.9% | 69 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 40% | 30 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
45%
Historia sztuki (R)
11%
Język angielski (P)
83.82%
Język angielski (R)
66.14%
Język niemiecki (P)
53%
Język niemiecki (R)
44.8%
Język polski (P)
51.61%
Język polski (R)
47.56%
Matematyka (P)
65.9%
Matematyka (R)
40%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 1 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 41.33% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 44.42% | 12 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 40.5% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 92.15% | 52 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 70.94% | 47 |
| język francuski | pisemny | podstawowy | 100% | 42% | 1 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 75.5% | 4 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 65.75% | 8 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 66.25% | 57 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 50.75% | 12 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 98.25% | 69.98% | 57 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 42.5% | 16 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 25.5% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Chemia (R)
18%
Fizyka (R)
41.33%
Geografia (R)
44.42%
Historia (R)
40.5%
Język angielski (P)
92.15%
Język angielski (R)
70.94%
Język francuski (P)
42%
Język niemiecki (P)
75.5%
Język niemiecki (R)
65.75%
Język polski (P)
66.25%
Język polski (R)
50.75%
Matematyka (P)
69.98%
Matematyka (R)
42.5%
WOS (R)
25.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony