Wyniki matur - IV Liceum Mielec
Ocena: 2.76 (64 ocen)
Wyniki z matur 2023 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 81.8% | 5 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 88.6% | 5 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 44.4% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 60.8% | 5 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 44.6% | 5 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 69% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80% | 43% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2023 formuła 2023
Biologia (R)
24%
Język angielski (P)
81.8%
Język angielski (R)
44.4%
Język polski (P)
60.8%
Język polski (R)
69%
Matematyka (P)
43%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 13.6% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 33% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 73.88% | 17 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 59.8% | 10 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 52.76% | 17 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 12.5% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 58.82% | 45.65% | 17 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 17.67% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Filozofia (R)
13.6%
Geografia (R)
33%
Język angielski (P)
73.88%
Język angielski (R)
59.8%
Język polski (P)
52.76%
Język polski (R)
12.5%
Matematyka (P)
45.65%
Matematyka (R)
17.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony