Wyniki matur IV Liceum Myślenice
Ocena: 2.31 (110 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 27.5% | 14 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 31.2% | 5 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 51.08% | 13 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.16% | 70.45% | 51 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 72.2% | 51 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 65.16% | 37 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 66.73% | 51 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 73.51% | 51 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 42.79% | 19 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 84.31% | 44% | 51 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.4% | 11 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
27.5%
Geografia (R)
31.2%
Historia (R)
51.08%
Język angielski (P)
70.45%
Język angielski (R)
65.16%
Język polski (P)
66.73%
Język polski (R)
42.79%
Matematyka (P)
44%
Matematyka (R)
5.4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90% | 69.85% | 20 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 95% | 78.85% | 20 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 72.09% | 11 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 61.2% | 20 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 70.3% | 20 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 39.44% | 16 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 85% | 48.1% | 20 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Język angielski (P)
69.85%
Język angielski (R)
72.09%
Język polski (P)
61.2%
Język polski (R)
39.44%
Matematyka (P)
48.1%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 19% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 55% | 1 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 69.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 70.7% | 23 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 86.96% | 54.26% | 23 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 48.56% | 16 |
| język francuski | pisemny | podstawowy | 100% | 45% | 1 |
| język francuski | ustny | podstawowy | 100% | 57% | 1 |
| język francuski | pisemny | rozszerzony | - | 40% | 1 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 15% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 62.04% | 24 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 77.17% | 24 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 45.78% | 18 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 91.67% | 50.67% | 24 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 30% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2023 formuła 2023
Biologia (R)
19%
Geografia (R)
55%
Historia (R)
69.33%
Język angielski (P)
70.7%
Język angielski (R)
48.56%
Język francuski (P)
45%
Język francuski (R)
40%
Język niemiecki (R)
15%
Język polski (P)
62.04%
Język polski (R)
45.78%
Matematyka (P)
50.67%
Matematyka (R)
30%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony