Wyniki matur IV Liceum Przemyśl
Ocena: 3.73 (29 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 20.87% | 15 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 26.96% | 24 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.62% | 74.79% | 94 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 74.45% | 94 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 61.81% | 75 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.79% | 55.77% | 96 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 80.27% | 96 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 37.77% | 22 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 95.83% | 58.06% | 96 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 16.78% | 23 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 20.5% | 12 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
20.87%
Geografia (R)
26.96%
Język angielski (P)
74.79%
Język angielski (R)
61.81%
Język polski (P)
55.77%
Język polski (R)
37.77%
Matematyka (P)
58.06%
Matematyka (R)
16.78%
WOS (R)
20.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.5% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 75.55% | 60 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 73.83% | 60 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 49.21% | 56 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.36% | 55.79% | 61 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 86.16% | 61 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 37.17% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 96.72% | 69.28% | 61 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 35.04% | 23 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 24.2% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
25.5%
Język angielski (P)
75.55%
Język angielski (R)
49.21%
Język polski (P)
55.79%
Język polski (R)
37.17%
Matematyka (P)
69.28%
Matematyka (R)
35.04%
WOS (R)
24.2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 34.5% | 4 |
| historia muzyki | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.67% | 76.42% | 60 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 77.8% | 60 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 52.23% | 52 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 37% | 1 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 30% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.36% | 61.67% | 61 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 77.16% | 61 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 43.19% | 27 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 93.44% | 63.69% | 61 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 21.65% | 17 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Fizyka (R)
10.5%
Geografia (R)
34.5%
Historia muzyki (R)
10%
Język angielski (P)
76.42%
Język angielski (R)
52.23%
Język niemiecki (P)
37%
Język polski (P)
61.67%
Język polski (R)
43.19%
Matematyka (P)
63.69%
Matematyka (R)
21.65%
WOS (R)
22%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 26.5% | 6 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.42% | 12 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 24.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.72% | 76.38% | 61 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 74.89% | 61 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 51.84% | 56 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 91.8% | 60.72% | 61 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 73.51% | 61 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 14.63% | 8 |
| język rosyjski | pisemny | rozszerzony | - | 58% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 83.61% | 52.16% | 61 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 36.36% | 11 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 17.33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2023 formuła 2023
Biologia (R)
26.5%
Chemia (R)
12%
Geografia (R)
25.42%
Historia (R)
24.67%
Język angielski (P)
76.38%
Język angielski (R)
51.84%
Język niemiecki (R)
8%
Język polski (P)
60.72%
Język polski (R)
14.63%
Język rosyjski (R)
58%
Matematyka (P)
52.16%
Matematyka (R)
36.36%
WOS (R)
17.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 17.5% | 4 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 12.4% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 70.9% | 62 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 47.04% | 56 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 52% | 3 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 30% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.92% | 57.88% | 65 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 54.13% | 32 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 86.15% | 51.48% | 65 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
17.5%
Historia (R)
12.4%
Język angielski (P)
70.9%
Język angielski (R)
47.04%
Język niemiecki (P)
52%
Język niemiecki (R)
30%
Język polski (P)
57.88%
Język polski (R)
54.13%
Matematyka (P)
51.48%
Matematyka (R)
12%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 18.5% | 2 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.61% | 74.78% | 59 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 46.32% | 38 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 63% | 2 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 65.33% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.08% | 47.41% | 61 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 27.96% | 28 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 91.8% | 57.3% | 61 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 25.85% | 13 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 25% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Chemia (R)
10%
Geografia (R)
18.5%
Historia (R)
24%
Język angielski (P)
74.78%
Język angielski (R)
46.32%
Język niemiecki (P)
63%
Język niemiecki (R)
65.33%
Język polski (P)
47.41%
Język polski (R)
27.96%
Matematyka (P)
57.3%
Matematyka (R)
25.85%
WOS (R)
25%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony