Wyniki matur IX Liceum im. Karola Libelta Poznań
Ocena: 3.08 (86 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 63.76% | 33 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 65.37% | 27 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 60.43% | 21 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 66.46% | 68 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 56.76% | 17 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 49.2% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 94.34% | 147 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 87.89% | 147 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 88.01% | 137 |
| język hiszpański | pisemny | rozszerzony | - | 62.92% | 13 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 79.33% | 18 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 99.34% | 73.45% | 151 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 71.33% | 151 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 58% | 28 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 98.68% | 80.87% | 151 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 66.58% | 65 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
63.76%
Chemia (R)
65.37%
Fizyka (R)
60.43%
Geografia (R)
66.46%
Historia (R)
56.76%
Informatyka (R)
49.2%
Język angielski (P)
94.34%
Język angielski (R)
88.01%
Język hiszpański (R)
62.92%
Język niemiecki (R)
79.33%
Język polski (P)
73.45%
Język polski (R)
58%
Matematyka (P)
80.87%
Matematyka (R)
66.58%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 66.33% | 18 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 55.33% | 18 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 42.72% | 18 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 60.89% | 54 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 57.43% | 23 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 50% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 95.25% | 111 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 87.32% | 111 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 80.23% | 100 |
| język hiszpański | pisemny | rozszerzony | - | 67.6% | 15 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 82.78% | 9 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 88.89% | 9 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 78.54% | 13 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 68.85% | 123 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 71.44% | 123 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 57.45% | 29 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 84.52% | 123 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 40.63% | 51 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
66.33%
Chemia (R)
55.33%
Fizyka (R)
42.72%
Geografia (R)
60.89%
Historia (R)
57.43%
Informatyka (R)
50%
Język angielski (P)
95.25%
Język angielski (R)
80.23%
Język hiszpański (R)
67.6%
Język niemiecki (P)
82.78%
Język niemiecki (R)
78.54%
Język polski (P)
68.85%
Język polski (R)
57.45%
Matematyka (P)
84.52%
Matematyka (R)
40.63%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 57.61% | 23 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 55.41% | 17 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 46.42% | 19 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 65.18% | 49 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 42.96% | 23 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 94.66% | 109 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 86.87% | 109 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 79.31% | 104 |
| język hiszpański | pisemny | podstawowy | 100% | 91.8% | 5 |
| język hiszpański | ustny | podstawowy | 100% | 90.2% | 5 |
| język hiszpański | pisemny | rozszerzony | - | 69.67% | 12 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 80.4% | 5 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 82.2% | 5 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 72.47% | 17 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 75.33% | 120 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 65.93% | 120 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 63.04% | 26 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 99.17% | 79.98% | 120 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 46.55% | 47 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
57.61%
Chemia (R)
55.41%
Fizyka (R)
46.42%
Geografia (R)
65.18%
Historia (R)
42.96%
Język angielski (P)
94.66%
Język angielski (R)
79.31%
Język hiszpański (P)
91.8%
Język hiszpański (R)
69.67%
Język niemiecki (P)
80.4%
Język niemiecki (R)
72.47%
Język polski (P)
75.33%
Język polski (R)
63.04%
Matematyka (P)
79.98%
Matematyka (R)
46.55%
WOS (R)
24%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 60.12% | 26 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 64.57% | 23 |
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 33.5% | 2 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 57.77% | 13 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 71.33% | 55 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 57.74% | 23 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 35% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 94.06% | 126 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 82.68% | 126 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 79.11% | 116 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 90.67% | 3 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 92.33% | 3 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 67.9% | 21 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 75.22% | 129 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 67.7% | 129 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 62.11% | 36 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 86.1% | 129 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 66.35% | 52 |
Porównanie średnich wyników matur 2023 formuła 2023
Biologia (R)
60.12%
Chemia (R)
64.57%
Filozofia (R)
33.5%
Fizyka (R)
57.77%
Geografia (R)
71.33%
Historia (R)
57.74%
Informatyka (R)
35%
Język angielski (P)
94.06%
Język angielski (R)
79.11%
Język niemiecki (P)
90.67%
Język niemiecki (R)
67.9%
Język polski (P)
75.22%
Język polski (R)
62.11%
Matematyka (P)
86.1%
Matematyka (R)
66.35%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 62.07% | 28 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 62.29% | 17 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 43.95% | 22 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 68.02% | 58 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 50% | 15 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 60% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 95.95% | 130 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 80.11% | 125 |
| język hiszpański | pisemny | rozszerzony | - | 56.36% | 11 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 95.8% | 10 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 76.19% | 21 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 62.48% | 141 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 66.63% | 41 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 81.11% | 141 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 61.56% | 55 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 37.6% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
62.07%
Chemia (R)
62.29%
Fizyka (R)
43.95%
Geografia (R)
68.02%
Historia (R)
50%
Historia sztuki (R)
60%
Język angielski (P)
95.95%
Język angielski (R)
80.11%
Język hiszpański (R)
56.36%
Język niemiecki (P)
95.8%
Język niemiecki (R)
76.19%
Język polski (P)
62.48%
Język polski (R)
66.63%
Matematyka (P)
81.11%
Matematyka (R)
61.56%
WOS (R)
37.6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 36.7% | 33 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 35.83% | 23 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 42.15% | 13 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 47.23% | 64 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 47.29% | 42 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 53% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 94.86% | 162 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 74.69% | 148 |
| język hiszpański | pisemny | podstawowy | 100% | 82% | 6 |
| język hiszpański | pisemny | rozszerzony | - | 58.67% | 12 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 86.24% | 17 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 75.31% | 26 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 99.46% | 63.75% | 185 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 59.72% | 69 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 98.92% | 71.39% | 185 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 44.67% | 54 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
36.7%
Chemia (R)
35.83%
Fizyka (R)
42.15%
Geografia (R)
47.23%
Historia (R)
47.29%
Informatyka (R)
53%
Język angielski (P)
94.86%
Język angielski (R)
74.69%
Język hiszpański (P)
82%
Język hiszpański (R)
58.67%
Język niemiecki (P)
86.24%
Język niemiecki (R)
75.31%
Język polski (P)
63.75%
Język polski (R)
59.72%
Matematyka (P)
71.39%
Matematyka (R)
44.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony