Wyniki matur - Katolickie Liceum im. Romualda Traugutta Chojnice
Ocena: 1.00 (1 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 38.69% | 13 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 32.7% | 10 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 77.59% | 32 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 96% | 32 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.72% | 32 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.12% | 60.12% | 34 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 96.32% | 34 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 47.56% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 85.29% | 51.47% | 34 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 15.43% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
38.69%
Geografia (R)
32.7%
Język angielski (P)
77.59%
Język angielski (R)
56.72%
Język polski (P)
60.12%
Język polski (R)
47.56%
Matematyka (P)
51.47%
Matematyka (R)
15.43%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 72% | 2 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 38% | 2 |
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 6% | 1 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 28% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 30.5% | 10 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 67% | 1 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 33% | 1 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 76.81% | 21 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 90.48% | 70.76% | 21 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 51.16% | 19 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 100% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 83.33% | 61.08% | 24 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 93.33% | 24 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 50.67% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 79.17% | 50.75% | 24 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
72%
Chemia (R)
38%
Filozofia (R)
6%
Fizyka (R)
28%
Geografia (R)
30.5%
Historia (R)
67%
Historia sztuki (R)
33%
Informatyka (R)
8%
Język angielski (P)
76.81%
Język angielski (R)
51.16%
Język niemiecki (R)
100%
Język polski (P)
61.08%
Język polski (R)
50.67%
Matematyka (P)
50.75%
Matematyka (R)
24%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 31.89% | 9 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 31% | 2 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 27.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 45.4% | 5 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 52.67% | 3 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 22.5% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 84% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.44% | 74.94% | 18 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 88.89% | 69.28% | 18 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 80% | 7 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 49% | 2 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 83.5% | 2 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.24% | 49.95% | 21 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 93.67% | 21 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 37.5% | 8 |
| język rosyjski | pisemny | podstawowy | 100% | 80% | 1 |
| język rosyjski | ustny | podstawowy | 100% | 100% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 71.43% | 51.76% | 21 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 43.5% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
31.89%
Chemia (R)
31%
Fizyka (R)
27.5%
Geografia (R)
45.4%
Historia (R)
52.67%
Historia sztuki (R)
22.5%
Informatyka (R)
84%
Język angielski (P)
74.94%
Język angielski (R)
80%
Język niemiecki (P)
49%
Język niemiecki (R)
22%
Język polski (P)
49.95%
Język polski (R)
37.5%
Język rosyjski (P)
80%
Matematyka (P)
51.76%
Matematyka (R)
43.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 33.75% | 8 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 58.92% | 12 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 23.75% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 80.71% | 28 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 74.14% | 28 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 75% | 14 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 63.29% | 28 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 87.82% | 28 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 53.44% | 16 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 92.86% | 60.36% | 28 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 23% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2023 formuła 2023
Biologia (R)
33.75%
Geografia (R)
58.92%
Historia (R)
23.75%
Język angielski (P)
80.71%
Język angielski (R)
75%
Język polski (P)
63.29%
Język polski (R)
53.44%
Matematyka (P)
60.36%
Matematyka (R)
23%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 51.29% | 7 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 30.38% | 8 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 34% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 77.5% | 29 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 73.67% | 13 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 89% | 4 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 65% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 62.91% | 33 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 72.42% | 19 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 90.91% | 59.36% | 33 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
51.29%
Geografia (R)
30.38%
Historia (R)
34%
Język angielski (P)
77.5%
Język angielski (R)
73.67%
Język niemiecki (P)
89%
Język niemiecki (R)
65%
Język polski (P)
62.91%
Język polski (R)
72.42%
Matematyka (P)
59.36%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 29.33% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 39.5% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 81.16% | 19 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 57.85% | 13 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.24% | 60.81% | 21 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 59.5% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 85.71% | 54.86% | 21 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 14% | 3 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 39% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Filozofia (R)
29.33%
Geografia (R)
39.5%
Język angielski (P)
81.16%
Język angielski (R)
57.85%
Język polski (P)
60.81%
Język polski (R)
59.5%
Matematyka (P)
54.86%
Matematyka (R)
14%
WOS (R)
39%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony