Wyniki matur Katolickie Liceum Wieluń
Ocena: 2.00 (1 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 21.89% | 9 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 8.33% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 22.7% | 10 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.67% | 66.07% | 30 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 73.77% | 30 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 59.8% | 15 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.88% | 60.32% | 32 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 65.53% | 32 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 29.2% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 75% | 42.65% | 32 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 29% | 12 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
21.89%
Chemia (R)
8.33%
Geografia (R)
22.7%
Język angielski (P)
66.07%
Język angielski (R)
59.8%
Język polski (P)
60.32%
Język polski (R)
29.2%
Matematyka (P)
42.65%
WOS (R)
29%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 38.56% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 86.67% | 58.2% | 15 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 53.27% | 15 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 30.57% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 49.19% | 16 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 51.44% | 16 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 32.09% | 11 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 56.25% | 40.13% | 16 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
38.56%
Język angielski (P)
58.2%
Język angielski (R)
30.57%
Język polski (P)
49.19%
Język polski (R)
32.09%
Matematyka (P)
40.13%
WOS (R)
18%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90.91% | 70.09% | 11 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 91.73% | 11 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.67% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90.91% | 56.82% | 11 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 61.27% | 11 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 39.5% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 72.73% | 47.45% | 11 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Język angielski (P)
70.09%
Język angielski (R)
53.67%
Język polski (P)
56.82%
Język polski (R)
39.5%
Matematyka (P)
47.45%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 23.5% | 4 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 9.5% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.67% | 66.83% | 12 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 66.17% | 12 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 79% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 62.08% | 12 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 63.17% | 12 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 40.33% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 50.33% | 12 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 9% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2023 formuła 2023
Biologia (R)
23.5%
Chemia (R)
9.5%
Język angielski (P)
66.83%
Język angielski (R)
79%
Język polski (P)
62.08%
Język polski (R)
40.33%
Matematyka (P)
50.33%
Matematyka (R)
9%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 27% | 4 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 15.33% | 3 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 46% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 41% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.33% | 70.53% | 15 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 76.33% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.33% | 52.13% | 15 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 47.38% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 73.33% | 49.6% | 15 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 21.33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
27%
Chemia (R)
15.33%
Historia (R)
46%
Informatyka (R)
41%
Język angielski (P)
70.53%
Język angielski (R)
76.33%
Język polski (P)
52.13%
Język polski (R)
47.38%
Matematyka (P)
49.6%
Matematyka (R)
21.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 23% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 83.33% | 54% | 6 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 25% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 48.98% | 7 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 16.88% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 71.43% | 51.11% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Informatyka (R)
23%
Język angielski (P)
54%
Język angielski (R)
25%
Język polski (P)
48.98%
Język polski (R)
16.88%
Matematyka (P)
51.11%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony