Wyniki matur - Liceum dla Dorosłych Miejska Górka
Ocena: 1.67 (37 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 57.14% | 56.86% | 7 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 85.71% | 47.71% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 85.71% | 49.86% | 7 |
| język polski | ustny | podstawowy | 85.71% | 54.71% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 14.29% | 19.14% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
56.86%
Język polski (P)
49.86%
Matematyka (P)
19.14%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 37.75% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
37.75%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.89% | 47.56% | 9 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 77.78% | 28.56% | 9 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 21% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 77.78% | 41.67% | 9 |
| język polski | ustny | podstawowy | 77.78% | 60.67% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 55.56% | 32% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
25%
Język angielski (P)
47.56%
Język angielski (R)
21%
Język polski (P)
41.67%
Matematyka (P)
32%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 23.5% | 2 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 13.5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 60% | 37.4% | 10 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 80% | 35.3% | 10 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 44.33% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 30% | 28.4% | 10 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 0.67% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
23.5%
Fizyka (R)
5%
Geografia (R)
13.5%
Język angielski (P)
37.4%
Język polski (P)
35.3%
Język polski (R)
44.33%
Matematyka (P)
28.4%
Matematyka (R)
0.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 50% | 44% | 8 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 38.67% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 63.64% | 38.09% | 11 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 18.18% | 20.91% | 11 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Język angielski (P)
44%
Język niemiecki (P)
38.67%
Język polski (P)
38.09%
Matematyka (P)
20.91%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony