Wyniki matur - Liceum im. 3 Dywizji Strzelców Karpackich Czaplinek
Ocena: 4.65 (71 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 31.88% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 80.77% | 63.35% | 26 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.15% | 55.88% | 26 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 67.6% | 10 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 62.04% | 26 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 71.69% | 26 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 73.08% | 37.46% | 26 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
31.88%
Język angielski (P)
63.35%
Język angielski (R)
67.6%
Język polski (P)
62.04%
Matematyka (P)
37.46%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 48.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.33% | 77.27% | 15 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 67.33% | 15 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 64.45% | 11 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.75% | 52.94% | 16 |
| język polski | ustny | podstawowy | 75% | 45.69% | 16 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 75% | 50.25% | 16 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
48.33%
Język angielski (P)
77.27%
Język angielski (R)
64.45%
Język polski (P)
52.94%
Matematyka (P)
50.25%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 33.44% | 9 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 18.5% | 4 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 22.5% | 2 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 35.8% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 78.26% | 66.48% | 23 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 91.3% | 64.13% | 23 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 57.08% | 12 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 86.96% | 55.74% | 23 |
| język polski | ustny | podstawowy | 91.3% | 50% | 23 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 57% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 60.87% | 43.09% | 23 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.67% | 3 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 2.67% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
33.44%
Chemia (R)
18.5%
Fizyka (R)
22.5%
Historia (R)
35.8%
Język angielski (P)
66.48%
Język angielski (R)
57.08%
Język polski (P)
55.74%
Język polski (R)
57%
Matematyka (P)
43.09%
Matematyka (R)
12.67%
WOS (R)
2.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 29.8% | 5 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 32.33% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 48% | 4 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 31.83% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.15% | 81.04% | 26 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.15% | 64.31% | 26 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 74.5% | 14 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 63.12% | 26 |
| język polski | ustny | podstawowy | 96.15% | 68.35% | 26 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 36.33% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 92.31% | 61% | 26 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 25% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2023 formuła 2023
Biologia (R)
29.8%
Chemia (R)
32.33%
Geografia (R)
48%
Historia (R)
31.83%
Język angielski (P)
81.04%
Język angielski (R)
74.5%
Język polski (P)
63.12%
Język polski (R)
36.33%
Matematyka (P)
61%
Matematyka (R)
25%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 27% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 43.57% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.45% | 68.55% | 22 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 48.83% | 12 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 54.41% | 22 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 34.25% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 54.55% | 37.68% | 22 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
27%
Geografia (R)
43.57%
Język angielski (P)
68.55%
Język angielski (R)
48.83%
Język polski (P)
54.41%
Język polski (R)
34.25%
Matematyka (P)
37.68%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 27.14% | 7 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 7.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 45% | 4 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 23% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 79.73% | 22 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 52.6% | 10 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 53.59% | 22 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 57.6% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 90.91% | 58.59% | 22 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 15% | 4 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 31.6% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
27.14%
Chemia (R)
7.5%
Geografia (R)
45%
Historia (R)
23%
Język angielski (P)
79.73%
Język angielski (R)
52.6%
Język polski (P)
53.59%
Język polski (R)
57.6%
Matematyka (P)
58.59%
Matematyka (R)
15%
WOS (R)
31.6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony