Wyniki matur Liceum im. Braci Śniadeckich Zgorzelec
Ocena: 5.00 (1 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 45.76% | 25 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 43.67% | 12 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 34.53% | 19 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 31.43% | 14 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 51.61% | 18 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 89.46% | 89 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 85.87% | 89 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 78.71% | 79 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 80.88% | 8 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 62% | 8 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 65% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 73.04% | 98 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 73.02% | 98 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 56.88% | 34 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 97.96% | 75.27% | 98 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 40.41% | 39 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 25.78% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
45.76%
Chemia (R)
43.67%
Fizyka (R)
34.53%
Geografia (R)
31.43%
Historia (R)
51.61%
Język angielski (P)
89.46%
Język angielski (R)
78.71%
Język niemiecki (P)
80.88%
Język niemiecki (R)
65%
Język polski (P)
73.04%
Język polski (R)
56.88%
Matematyka (P)
75.27%
Matematyka (R)
40.41%
WOS (R)
25.78%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 49.6% | 15 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 37.7% | 10 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 66.67% | 9 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 32.33% | 3 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 39.5% | 8 |
| historia muzyki | pisemny | rozszerzony | - | 51.67% | 3 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 49.78% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.15% | 83.91% | 54 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.15% | 71.7% | 54 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 67.58% | 45 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 65.4% | 5 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 60.8% | 5 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 55.67% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.31% | 61.2% | 59 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 76.17% | 59 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 30.57% | 23 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 79.63% | 59 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 43.77% | 26 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
49.6%
Chemia (R)
37.7%
Fizyka (R)
66.67%
Geografia (R)
32.33%
Historia (R)
39.5%
Historia muzyki (R)
51.67%
Informatyka (R)
49.78%
Język angielski (P)
83.91%
Język angielski (R)
67.58%
Język niemiecki (P)
65.4%
Język niemiecki (R)
55.67%
Język polski (P)
61.2%
Język polski (R)
30.57%
Matematyka (P)
79.63%
Matematyka (R)
43.77%
WOS (R)
24%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 40.44% | 26 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 28.12% | 17 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 37.38% | 13 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 58.9% | 10 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 42.83% | 6 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 33.33% | 3 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 38% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 88.26% | 74 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 83.43% | 74 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 68.79% | 66 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 61.69% | 16 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 58.5% | 16 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 55.92% | 13 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.89% | 61.28% | 90 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 68.37% | 90 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 55.61% | 36 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 98.89% | 75.42% | 90 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 38.71% | 34 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 29.83% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
40.44%
Chemia (R)
28.12%
Fizyka (R)
37.38%
Geografia (R)
58.9%
Historia (R)
42.83%
Historia sztuki (R)
33.33%
Informatyka (R)
38%
Język angielski (P)
88.26%
Język angielski (R)
68.79%
Język niemiecki (P)
61.69%
Język niemiecki (R)
55.92%
Język polski (P)
61.28%
Język polski (R)
55.61%
Matematyka (P)
75.42%
Matematyka (R)
38.71%
WOS (R)
29.83%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 50.17% | 18 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 47.13% | 8 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 31.35% | 17 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 46.77% | 13 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 24.13% | 8 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 56.8% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 89.65% | 77 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.7% | 79.39% | 77 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 70.09% | 75 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 76.68% | 22 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 82.68% | 22 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 62.29% | 24 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 99% | 62.68% | 100 |
| język polski | ustny | podstawowy | 99% | 71.9% | 100 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 52.09% | 34 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 78.97% | 100 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 44.98% | 43 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 37.83% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2023 formuła 2023
Biologia (R)
50.17%
Chemia (R)
47.13%
Fizyka (R)
31.35%
Geografia (R)
46.77%
Historia (R)
24.13%
Informatyka (R)
56.8%
Język angielski (P)
89.65%
Język angielski (R)
70.09%
Język niemiecki (P)
76.68%
Język niemiecki (R)
62.29%
Język polski (P)
62.68%
Język polski (R)
52.09%
Matematyka (P)
78.97%
Matematyka (R)
44.98%
WOS (R)
37.83%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 43.71% | 14 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 26.64% | 11 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 28.09% | 22 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 25.27% | 11 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 44.4% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.77% | 88.35% | 81 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 71.66% | 76 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 69.6% | 25 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 56.08% | 24 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 99.06% | 58.15% | 106 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 68.59% | 61 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 98.11% | 72.5% | 106 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 40.51% | 43 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 23.24% | 21 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
43.71%
Chemia (R)
26.64%
Fizyka (R)
28.09%
Historia (R)
25.27%
Informatyka (R)
44.4%
Język angielski (P)
88.35%
Język angielski (R)
71.66%
Język niemiecki (P)
69.6%
Język niemiecki (R)
56.08%
Język polski (P)
58.15%
Język polski (R)
68.59%
Matematyka (P)
72.5%
Matematyka (R)
40.51%
WOS (R)
23.24%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 32.67% | 15 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 12.67% | 9 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 36.38% | 29 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 55.46% | 13 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 40.8% | 15 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 66.8% | 10 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 92% | 91 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 72.79% | 82 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 94.44% | 73.11% | 18 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 60.29% | 14 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 99.08% | 52.68% | 109 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 60% | 50 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 96.33% | 69.62% | 109 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 33.76% | 51 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 24.94% | 18 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
32.67%
Chemia (R)
12.67%
Fizyka (R)
36.38%
Geografia (R)
55.46%
Historia (R)
40.8%
Informatyka (R)
66.8%
Język angielski (P)
92%
Język angielski (R)
72.79%
Język niemiecki (P)
73.11%
Język niemiecki (R)
60.29%
Język polski (P)
52.68%
Język polski (R)
60%
Matematyka (P)
69.62%
Matematyka (R)
33.76%
WOS (R)
24.94%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony