Wyniki matur - Liceum im. Ireny Sendler Skwierzyna
Ocena: 4.01 (10 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 18.17% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.2% | 10 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90.91% | 60.77% | 22 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 90.91% | 62.91% | 22 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 54.5% | 16 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 73.08% | 51.46% | 26 |
| język polski | ustny | podstawowy | 96.15% | 57.96% | 26 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 61.54% | 37% | 26 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
18.17%
Geografia (R)
29.2%
Język angielski (P)
60.77%
Język angielski (R)
54.5%
Język polski (P)
51.46%
Matematyka (P)
37%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 40% | 2 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 40% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 69.36% | 11 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 81.82% | 60.27% | 11 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.67% | 6 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 55.67% | 3 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 61% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 85.71% | 53.79% | 14 |
| język polski | ustny | podstawowy | 92.86% | 59.71% | 14 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 26% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 92.86% | 60.14% | 14 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 2 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 24.25% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2023 formuła 2023
Biologia (R)
40%
Chemia (R)
20%
Geografia (R)
40%
Język angielski (P)
69.36%
Język angielski (R)
56.67%
Język niemiecki (P)
55.67%
Język polski (P)
53.79%
Język polski (R)
26%
Matematyka (P)
60.14%
Matematyka (R)
18%
WOS (R)
24.25%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2016
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 30.13% | 8 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 26% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 39.75% | 8 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 64% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 78.75% | 16 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 70.25% | 16 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 59.75% | 8 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 74.86% | 7 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 53.86% | 7 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 70% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 56.65% | 23 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 71.7% | 23 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 49.86% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 91.3% | 59.48% | 23 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 2 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 33.5% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2016
Biologia (R)
30.13%
Chemia (R)
26%
Geografia (R)
39.75%
Historia (R)
64%
Język angielski (P)
78.75%
Język angielski (R)
59.75%
Język niemiecki (P)
74.86%
Język niemiecki (R)
70%
Język polski (P)
56.65%
Język polski (R)
49.86%
Matematyka (P)
59.48%
Matematyka (R)
8%
WOS (R)
33.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony