Wyniki matur Liceum im. K. K. Baczyńskiego Resko
Ocena: 3.86 (59 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 30.6% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 32% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 85.71% | 68.24% | 21 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 85.38% | 21 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 69.8% | 10 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 64.52% | 21 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 62.1% | 21 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 85.71% | 49.24% | 21 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
30.6%
Geografia (R)
32%
Język angielski (P)
68.24%
Język angielski (R)
69.8%
Język polski (P)
64.52%
Matematyka (P)
49.24%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 22.67% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 45.5% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 73.11% | 18 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 90.24% | 17 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 73.11% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 70.56% | 18 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 75.59% | 17 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 34.78% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 57.56% | 18 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
22.67%
Geografia (R)
45.5%
Język angielski (P)
73.11%
Język angielski (R)
73.11%
Język polski (P)
70.56%
Język polski (R)
34.78%
Matematyka (P)
57.56%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 34.67% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 40% | 3 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 45.5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.12% | 74.82% | 17 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 84.94% | 17 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 69.63% | 8 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 64% | 17 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 77.12% | 17 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 32% | 11 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 88.24% | 61.94% | 17 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 15% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
34.67%
Geografia (R)
40%
Historia (R)
45.5%
Język angielski (P)
74.82%
Język angielski (R)
69.63%
Język polski (P)
64%
Język polski (R)
32%
Matematyka (P)
61.94%
Matematyka (R)
15%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 23.75% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 85.53% | 17 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 82.82% | 17 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 71.5% | 8 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 62.5% | 2 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 78.5% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 54.95% | 19 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 76.68% | 19 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 31% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 89.47% | 64.53% | 19 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 39.33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2023 formuła 2023
Biologia (R)
23.75%
Język angielski (P)
85.53%
Język angielski (R)
71.5%
Język niemiecki (P)
62.5%
Język polski (P)
54.95%
Język polski (R)
31%
Matematyka (P)
64.53%
Matematyka (R)
39.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 32% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 39.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.12% | 82.47% | 17 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 68.55% | 11 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 62.17% | 18 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 66.89% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 94.44% | 64.28% | 18 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
32%
Geografia (R)
39.67%
Język angielski (P)
82.47%
Język angielski (R)
68.55%
Język polski (P)
62.17%
Język polski (R)
66.89%
Matematyka (P)
64.28%
Matematyka (R)
22%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 14% | 9 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 23.86% | 7 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 17.5% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.86% | 70.36% | 28 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 72% | 6 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 63.5% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.75% | 56.22% | 32 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 53.33% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 81.25% | 45.59% | 32 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 14.67% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
14%
Geografia (R)
23.86%
Historia (R)
17.5%
Język angielski (P)
70.36%
Język angielski (R)
72%
Język niemiecki (P)
63.5%
Język polski (P)
56.22%
Język polski (R)
53.33%
Matematyka (P)
45.59%
Matematyka (R)
14.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony