Wyniki matur - Liceum im. Mieszka I Zawadzkie
Ocena: 2.84 (10 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 29.4% | 10 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 33.95% | 20 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.43% | 71.43% | 28 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 83.25% | 28 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.42% | 24 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.55% | 63.28% | 29 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 73.14% | 29 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 51.17% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 93.1% | 50.28% | 29 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
29.4%
Geografia (R)
33.95%
Język angielski (P)
71.43%
Język angielski (R)
53.42%
Język polski (P)
63.28%
Język polski (R)
51.17%
Matematyka (P)
50.28%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 42.57% | 7 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 30.29% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 83.42% | 19 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 85.47% | 19 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 62.71% | 17 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90% | 60.2% | 20 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 85.42% | 20 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 62% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 85% | 56.8% | 20 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
42.57%
Geografia (R)
30.29%
Język angielski (P)
83.42%
Język angielski (R)
62.71%
Język polski (P)
60.2%
Język polski (R)
62%
Matematyka (P)
56.8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 43% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 41.56% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.67% | 82.08% | 12 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 85.17% | 12 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 70.78% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.86% | 61.5% | 14 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 78.79% | 14 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 42% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 92.86% | 65.36% | 14 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 57.33% | 3 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 41.67% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
43%
Geografia (R)
41.56%
Język angielski (P)
82.08%
Język angielski (R)
70.78%
Język polski (P)
61.5%
Język polski (R)
42%
Matematyka (P)
65.36%
Matematyka (R)
57.33%
WOS (R)
41.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 38.73% | 11 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.12% | 67.12% | 17 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 88.24% | 72.12% | 17 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.09% | 11 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 89.47% | 61.68% | 19 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 69.68% | 19 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 58% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 73.68% | 58.63% | 19 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 43.33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2023 formuła 2023
Geografia (R)
38.73%
Język angielski (P)
67.12%
Język angielski (R)
56.09%
Język polski (P)
61.68%
Język polski (R)
58%
Matematyka (P)
58.63%
Matematyka (R)
43.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.67% | 62% | 12 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 70.8% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 91.67% | 51.5% | 12 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 36.86% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 58.33% | 33.17% | 12 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Język angielski (P)
62%
Język angielski (R)
70.8%
Język polski (P)
51.5%
Język polski (R)
36.86%
Matematyka (P)
33.17%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.86% | 71.71% | 14 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 52% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 64.33% | 15 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 45.25% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 73.33% | 41.07% | 15 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 22.83% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Język angielski (P)
71.71%
Język angielski (R)
52%
Język polski (P)
64.33%
Język polski (R)
45.25%
Matematyka (P)
41.07%
WOS (R)
22.83%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony