Wyniki matur - Liceum im. Obrońców Praw Człowieka Zelów
Ocena: 1.29 (83 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 23.61% | 23 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 35.29% | 21 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 29% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.62% | 71.81% | 42 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 76.62% | 42 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 54.7% | 37 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 68.86% | 42 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 81.76% | 42 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 52.27% | 15 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 92.86% | 58.29% | 42 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 34.89% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
23.61%
Geografia (R)
35.29%
Historia (R)
29%
Język angielski (P)
71.81%
Język angielski (R)
54.7%
Język polski (P)
68.86%
Język polski (R)
52.27%
Matematyka (P)
58.29%
Matematyka (R)
34.89%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 30.75% | 8 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 32.33% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.24% | 75.19% | 21 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 90.48% | 68.14% | 21 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 67.69% | 16 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.24% | 60.62% | 21 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 69.57% | 21 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 53% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80.95% | 51.33% | 21 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.67% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
30.75%
Geografia (R)
32.33%
Język angielski (P)
75.19%
Język angielski (R)
67.69%
Język polski (P)
60.62%
Język polski (R)
53%
Matematyka (P)
51.33%
Matematyka (R)
6.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 23.88% | 8 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 31.8% | 10 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 60% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 84% | 73.96% | 25 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 92% | 69.4% | 25 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 58.38% | 21 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96% | 62.28% | 25 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 82.76% | 25 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 61.42% | 12 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 88% | 60.88% | 25 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 37.25% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
23.88%
Geografia (R)
31.8%
Historia (R)
60%
Język angielski (P)
73.96%
Język angielski (R)
58.38%
Język polski (P)
62.28%
Język polski (R)
61.42%
Matematyka (P)
60.88%
Matematyka (R)
37.25%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 27.2% | 15 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 3.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 32.4% | 15 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.06% | 63.41% | 34 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 65.62% | 34 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.52% | 21 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.14% | 59.09% | 35 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 69.74% | 35 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 39.5% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 82.86% | 59% | 35 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 27.82% | 11 |
Porównanie średnich wyników matur 2023 formuła 2023
Biologia (R)
27.2%
Chemia (R)
3.5%
Geografia (R)
32.4%
Język angielski (P)
63.41%
Język angielski (R)
53.52%
Język polski (P)
59.09%
Język polski (R)
39.5%
Matematyka (P)
59%
Matematyka (R)
27.82%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 34% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 49.86% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.12% | 65.53% | 17 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 66.89% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 51.59% | 17 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 52% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 94.12% | 59.59% | 17 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 34.67% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
34%
Geografia (R)
49.86%
Język angielski (P)
65.53%
Język angielski (R)
66.89%
Język polski (P)
51.59%
Język polski (R)
52%
Matematyka (P)
59.59%
Matematyka (R)
34.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 17.22% | 21 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 15 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.88% | 71.5% | 32 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 52.45% | 22 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 69% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 85.29% | 46.55% | 34 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 37.17% | 15 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 76.47% | 49.15% | 34 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 26.89% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
17.22%
Geografia (R)
20%
Język angielski (P)
71.5%
Język angielski (R)
52.45%
Język niemiecki (P)
69%
Język polski (P)
46.55%
Język polski (R)
37.17%
Matematyka (P)
49.15%
Matematyka (R)
26.89%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony