Wyniki matur Liceum im. Stanisława Lema Stanisławów Pierwszy
Ocena: 2.82 (11 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 41.27% | 26 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 87.47% | 49 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 88.63% | 49 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 77.16% | 44 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96% | 59.12% | 50 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 88.38% | 50 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 58.39% | 18 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 76.84% | 50 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 32% | 20 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 62.67% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
41.27%
Język angielski (P)
87.47%
Język angielski (R)
77.16%
Język polski (P)
59.12%
Język polski (R)
58.39%
Matematyka (P)
76.84%
Matematyka (R)
32%
WOS (R)
62.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 48.29% | 17 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 84.05% | 21 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 82.05% | 21 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 67.15% | 20 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 64.86% | 21 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 83.52% | 21 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 74.57% | 21 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
48.29%
Język angielski (P)
84.05%
Język angielski (R)
67.15%
Język polski (P)
64.86%
Matematyka (P)
74.57%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 40.64% | 14 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 8.25% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 42.75% | 4 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 57% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 83.31% | 39 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 83.38% | 39 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 68.52% | 27 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.5% | 68.68% | 40 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 84.88% | 40 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 41.76% | 17 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 79.2% | 40 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 17.71% | 14 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
40.64%
Chemia (R)
8.25%
Geografia (R)
42.75%
Historia (R)
57%
Język angielski (P)
83.31%
Język angielski (R)
68.52%
Język polski (P)
68.68%
Język polski (R)
41.76%
Matematyka (P)
79.2%
Matematyka (R)
17.71%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 50.81% | 21 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 61% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 82% | 33 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.97% | 70.42% | 33 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 59.71% | 28 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 59.61% | 33 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 90.12% | 33 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 49.7% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 71.64% | 33 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 47.17% | 12 |
Porównanie średnich wyników matur 2023 formuła 2023
Geografia (R)
50.81%
Historia (R)
61%
Język angielski (P)
82%
Język angielski (R)
59.71%
Język polski (P)
59.61%
Język polski (R)
49.7%
Matematyka (P)
71.64%
Matematyka (R)
47.17%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony