Wyniki matur - Liceum im. Tadeusza Kościuszki Ropczyce
Ocena: 3.67 (3 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 37.96% | 48 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 47.18% | 17 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 36.88% | 26 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 60.8% | 5 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 42.53% | 15 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.59% | 82.02% | 142 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 92.41% | 142 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 70.87% | 116 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.18% | 61.08% | 142 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 75.03% | 142 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 32.42% | 26 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 91.55% | 63.15% | 142 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 38.88% | 41 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 61.2% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
37.96%
Chemia (R)
47.18%
Geografia (R)
36.88%
Historia (R)
60.8%
Informatyka (R)
42.53%
Język angielski (P)
82.02%
Język angielski (R)
70.87%
Język polski (P)
61.08%
Język polski (R)
32.42%
Matematyka (P)
63.15%
Matematyka (R)
38.88%
WOS (R)
61.2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 50.93% | 14 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 27.93% | 14 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 37.91% | 11 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 43.27% | 11 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.45% | 80.36% | 132 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 88.37% | 132 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 62.22% | 107 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.48% | 64.95% | 132 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 74.4% | 132 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 51.13% | 30 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 94.7% | 69.42% | 132 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 36.67% | 51 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 29.05% | 19 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
50.93%
Chemia (R)
27.93%
Geografia (R)
37.91%
Informatyka (R)
43.27%
Język angielski (P)
80.36%
Język angielski (R)
62.22%
Język polski (P)
64.95%
Język polski (R)
51.13%
Matematyka (P)
69.42%
Matematyka (R)
36.67%
WOS (R)
29.05%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 38.87% | 23 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 28.91% | 11 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 37.85% | 27 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 43.8% | 10 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 37.14% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.27% | 82.84% | 110 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 86.13% | 110 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 68.38% | 76 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 99.09% | 67.65% | 110 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 72.95% | 110 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 57.48% | 40 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 94.55% | 71.32% | 110 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 33.44% | 32 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 44.08% | 13 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
38.87%
Chemia (R)
28.91%
Geografia (R)
37.85%
Historia (R)
43.8%
Informatyka (R)
37.14%
Język angielski (P)
82.84%
Język angielski (R)
68.38%
Język polski (P)
67.65%
Język polski (R)
57.48%
Matematyka (P)
71.32%
Matematyka (R)
33.44%
WOS (R)
44.08%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 43.92% | 26 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 44.42% | 12 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 51.67% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 58.6% | 10 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 42.63% | 8 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 23.5% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 37.06% | 17 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.23% | 83.4% | 113 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 91.47% | 113 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 67.24% | 93 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 58% | 1 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 83% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.25% | 72.33% | 114 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 74.82% | 114 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 35.29% | 34 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 97.37% | 74.86% | 114 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 63.22% | 41 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 40.9% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2023 formuła 2023
Biologia (R)
43.92%
Chemia (R)
44.42%
Fizyka (R)
51.67%
Geografia (R)
58.6%
Historia (R)
42.63%
Historia sztuki (R)
23.5%
Informatyka (R)
37.06%
Język angielski (P)
83.4%
Język angielski (R)
67.24%
Język niemiecki (P)
58%
Język polski (P)
72.33%
Język polski (R)
35.29%
Matematyka (P)
74.86%
Matematyka (R)
63.22%
WOS (R)
40.9%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 39.64% | 22 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 31.1% | 10 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 29.75% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 42.79% | 24 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 45.6% | 5 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 56.46% | 13 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 86.24% | 118 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 72.54% | 82 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.46% | 59.36% | 118 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 52.11% | 37 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 98.31% | 74.68% | 118 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 46.86% | 37 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 38.89% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
39.64%
Chemia (R)
31.1%
Fizyka (R)
29.75%
Geografia (R)
42.79%
Historia (R)
45.6%
Informatyka (R)
56.46%
Język angielski (P)
86.24%
Język angielski (R)
72.54%
Język polski (P)
59.36%
Język polski (R)
52.11%
Matematyka (P)
74.68%
Matematyka (R)
46.86%
WOS (R)
38.89%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 43.86% | 21 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 41.53% | 17 |
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 48% | 1 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 22.92% | 12 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 48.85% | 20 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 43.2% | 5 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 44.74% | 20 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 83.65% | 126 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 64.53% | 91 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 94% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 99.23% | 62.29% | 130 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 27.67% | 15 |
| język włoski | pisemny | podstawowy | 100% | 36% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 95.38% | 73.08% | 130 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 44.38% | 58 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 36.67% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
43.86%
Chemia (R)
41.53%
Filozofia (R)
48%
Fizyka (R)
22.92%
Geografia (R)
48.85%
Historia (R)
43.2%
Informatyka (R)
44.74%
Język angielski (P)
83.65%
Język angielski (R)
64.53%
Język niemiecki (P)
94%
Język polski (P)
62.29%
Język polski (R)
27.67%
Język włoski (P)
36%
Matematyka (P)
73.08%
Matematyka (R)
44.38%
WOS (R)
36.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony