Wyniki matur - Liceum Kostrzyn nad Odrą
Ocena: 2.51 (46 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 47.5% | 12 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 32.88% | 8 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 41.75% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.06% | 82.6% | 68 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.53% | 81.59% | 68 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 69.5% | 54 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 58.96% | 69 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 65.77% | 69 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 30.04% | 26 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 88.41% | 56.49% | 69 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 29.67% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
47.5%
Chemia (R)
32.88%
Geografia (R)
41.75%
Język angielski (P)
82.6%
Język angielski (R)
69.5%
Język polski (P)
58.96%
Język polski (R)
30.04%
Matematyka (P)
56.49%
Matematyka (R)
29.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 29.11% | 18 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 21.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 50.43% | 7 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 44% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 83.91% | 58 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.55% | 76.98% | 58 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 65.17% | 48 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 62.37% | 60 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 73.32% | 60 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 51.69% | 29 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 98.33% | 65.17% | 60 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
29.11%
Chemia (R)
21.5%
Geografia (R)
50.43%
Historia (R)
44%
Język angielski (P)
83.91%
Język angielski (R)
65.17%
Język polski (P)
62.37%
Język polski (R)
51.69%
Matematyka (P)
65.17%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 36% | 10 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 35.25% | 4 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 35.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 41.75% | 12 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.16% | 81.92% | 62 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.77% | 76.56% | 62 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 64.45% | 55 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 78.75% | 4 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 77.75% | 4 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 74.8% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 63.82% | 66 |
| język polski | ustny | podstawowy | 98.48% | 75.73% | 66 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 41.5% | 18 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 90.91% | 62.53% | 66 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 31.67% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
36%
Chemia (R)
35.25%
Fizyka (R)
35.5%
Geografia (R)
41.75%
Język angielski (P)
81.92%
Język angielski (R)
64.45%
Język niemiecki (P)
78.75%
Język niemiecki (R)
74.8%
Język polski (P)
63.82%
Język polski (R)
41.5%
Matematyka (P)
62.53%
Matematyka (R)
31.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 39.1% | 10 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 37% | 5 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.4% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 28% | 3 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 41.5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 87.34% | 56 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 80.86% | 56 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 68.9% | 49 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 63.5% | 4 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 71.5% | 4 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 50.29% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 61.47% | 60 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 73.03% | 60 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 54.9% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 95% | 61.62% | 60 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 40.8% | 10 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 34.67% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2023 formuła 2023
Biologia (R)
39.1%
Chemia (R)
37%
Fizyka (R)
12.4%
Geografia (R)
28%
Historia (R)
41.5%
Język angielski (P)
87.34%
Język angielski (R)
68.9%
Język niemiecki (P)
63.5%
Język niemiecki (R)
50.29%
Język polski (P)
61.47%
Język polski (R)
54.9%
Matematyka (P)
61.62%
Matematyka (R)
40.8%
WOS (R)
34.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 38.33% | 3 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 30.5% | 4 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 33.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 53% | 5 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 21.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.55% | 78.9% | 31 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 67.08% | 26 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 90.91% | 48.91% | 11 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 36.29% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.62% | 57.26% | 42 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 49.18% | 17 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 76.19% | 48.43% | 42 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 2 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 19% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
38.33%
Chemia (R)
30.5%
Fizyka (R)
33.5%
Geografia (R)
53%
Historia (R)
21.33%
Język angielski (P)
78.9%
Język angielski (R)
67.08%
Język niemiecki (P)
48.91%
Język niemiecki (R)
36.29%
Język polski (P)
57.26%
Język polski (R)
49.18%
Matematyka (P)
48.43%
Matematyka (R)
18%
WOS (R)
19%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 33.5% | 4 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 21.5% | 2 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 15.83% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 52.67% | 3 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 26.57% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95% | 77.4% | 40 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 69.3% | 20 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 68% | 6 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 45.6% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.83% | 56.39% | 46 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 29.68% | 22 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 86.96% | 49.28% | 46 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 14% | 2 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 9.25% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
33.5%
Chemia (R)
21.5%
Fizyka (R)
15.83%
Geografia (R)
52.67%
Historia (R)
26.57%
Język angielski (P)
77.4%
Język angielski (R)
69.3%
Język niemiecki (P)
68%
Język niemiecki (R)
45.6%
Język polski (P)
56.39%
Język polski (R)
29.68%
Matematyka (P)
49.28%
Matematyka (R)
14%
WOS (R)
9.25%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony