Wyniki matur - Liceum Łasin
Ocena: 4.42 (42 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 19.67% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 85.71% | 57.57% | 14 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 71.43% | 14 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 75.6% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 48.71% | 17 |
| język polski | ustny | podstawowy | 94.12% | 50% | 17 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 46.71% | 17 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
19.67%
Język angielski (P)
57.57%
Język angielski (R)
75.6%
Język polski (P)
48.71%
Matematyka (P)
46.71%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 15.2% | 5 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.67% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 5% | 1 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 18.5% | 2 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 27% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 77.78% | 53.33% | 9 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 59.22% | 9 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 40.67% | 6 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 50% | 38.83% | 6 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 59.33% | 6 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 21% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 86.67% | 43.93% | 15 |
| język polski | ustny | podstawowy | 86.67% | 45.2% | 15 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 60% | 42.4% | 15 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 5% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
15.2%
Fizyka (R)
9.67%
Geografia (R)
5%
Historia (R)
18.5%
Historia sztuki (R)
27%
Język angielski (P)
53.33%
Język angielski (R)
40.67%
Język niemiecki (P)
38.83%
Język niemiecki (R)
21%
Język polski (P)
43.93%
Matematyka (P)
42.4%
Matematyka (R)
5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 23.78% | 9 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 6% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 1 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 17% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 66% | 9 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 73.33% | 9 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 55.2% | 5 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 57.14% | 37.14% | 7 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 54.29% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 50.76% | 17 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 61.38% | 16 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 75% | 44.06% | 16 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
23.78%
Chemia (R)
6%
Geografia (R)
12%
Historia (R)
17%
Język angielski (P)
66%
Język angielski (R)
55.2%
Język niemiecki (P)
37.14%
Język polski (P)
50.76%
Matematyka (P)
44.06%
Matematyka (R)
8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 90.6% | 5 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 79.4% | 5 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 67% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 68.71% | 7 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 69% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 65.57% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2023 formuła 2023
Język angielski (P)
90.6%
Język angielski (R)
67%
Język polski (P)
68.71%
Matematyka (P)
65.57%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony