Wyniki matur Liceum Miejska Górka
Ocena: 5.00 (1 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 32.36% | 11 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 22.5% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 31.39% | 23 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 32.54% | 13 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 87.32% | 65.44% | 72 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 88.73% | 61% | 71 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 65.36% | 39 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.37% | 55.21% | 72 |
| język polski | ustny | podstawowy | 97.18% | 65.56% | 71 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 31.57% | 14 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 77.46% | 44.82% | 71 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 21.78% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
32.36%
Chemia (R)
22.5%
Geografia (R)
31.39%
Historia (R)
32.54%
Język angielski (P)
65.44%
Język angielski (R)
65.36%
Język polski (P)
55.21%
Język polski (R)
31.57%
Matematyka (P)
44.82%
Matematyka (R)
21.78%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 32.73% | 11 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 37% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 82.61% | 66.17% | 23 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 82.61% | 52.65% | 23 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 49% | 11 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 72% | 46.5% | 25 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 62.68% | 25 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 37.22% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 84% | 52.24% | 25 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 26.4% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
32.73%
Historia (R)
37%
Język angielski (P)
66.17%
Język angielski (R)
49%
Język polski (P)
46.5%
Język polski (R)
37.22%
Matematyka (P)
52.24%
Matematyka (R)
26.4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 35.17% | 6 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 17.33% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 42.71% | 7 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 24.17% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 69.3% | 27 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 84.62% | 59.12% | 26 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 59.6% | 10 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 45% | 3 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 71% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 52.33% | 30 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 63.69% | 29 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 28.3% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 93.1% | 50.97% | 30 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.67% | 3 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 41% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
35.17%
Chemia (R)
17.33%
Geografia (R)
42.71%
Historia (R)
24.17%
Język angielski (P)
69.3%
Język angielski (R)
59.6%
Język niemiecki (P)
45%
Język polski (P)
52.33%
Język polski (R)
28.3%
Matematyka (P)
50.97%
Matematyka (R)
6.67%
WOS (R)
41%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 29% | 6 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 3 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 13.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 46.38% | 8 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 20.13% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 87.18% | 66% | 39 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 92.31% | 49.26% | 39 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.67% | 18 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.87% | 55.44% | 39 |
| język polski | ustny | podstawowy | 97.44% | 64.26% | 39 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 23.2% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 74.36% | 51.85% | 39 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 21.56% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2023 formuła 2023
Biologia (R)
29%
Chemia (R)
22%
Fizyka (R)
13.5%
Geografia (R)
46.38%
Historia (R)
20.13%
Język angielski (P)
66%
Język angielski (R)
53.67%
Język polski (P)
55.44%
Język polski (R)
23.2%
Matematyka (P)
51.85%
Matematyka (R)
21.56%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 41.22% | 9 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 22.4% | 5 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 39.6% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 26% | 6 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 16% | 3 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 54% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90.48% | 68.43% | 42 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 66.1% | 21 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 55% | 2 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 32% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.73% | 52.07% | 44 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 54.92% | 13 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 77.27% | 51.16% | 44 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 43.75% | 8 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 7.75% | 12 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
41.22%
Chemia (R)
22.4%
Fizyka (R)
39.6%
Geografia (R)
26%
Historia (R)
16%
Informatyka (R)
54%
Język angielski (P)
68.43%
Język angielski (R)
66.1%
Język niemiecki (P)
55%
Język niemiecki (R)
32%
Język polski (P)
52.07%
Język polski (R)
54.92%
Matematyka (P)
51.16%
Matematyka (R)
43.75%
WOS (R)
7.75%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 20.8% | 5 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 19.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 28.67% | 6 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 16.33% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.24% | 70.57% | 21 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 58.5% | 8 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 61% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 59.7% | 23 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 78.26% | 49.43% | 23 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 37% | 2 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 9.11% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
20.8%
Chemia (R)
19.5%
Geografia (R)
28.67%
Historia (R)
16.33%
Język angielski (P)
70.57%
Język angielski (R)
58.5%
Język niemiecki (P)
61%
Język polski (P)
59.7%
Matematyka (P)
49.43%
Matematyka (R)
37%
WOS (R)
9.11%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony