Wyniki matur Liceum Nidzica
Ocena: 2.46 (36 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 10.38% | 8 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 89.58% | 65.67% | 48 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 76.1% | 48 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.53% | 34 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 91.67% | 48.08% | 48 |
| język polski | ustny | podstawowy | 95.83% | 62.4% | 48 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 23.5% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 79.17% | 42.79% | 48 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.43% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
10.38%
Geografia (R)
29%
Język angielski (P)
65.67%
Język angielski (R)
53.53%
Język polski (P)
48.08%
Język polski (R)
23.5%
Matematyka (P)
42.79%
Matematyka (R)
9.43%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 35.81% | 16 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.94% | 69.91% | 33 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 81.82% | 33 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 49.62% | 21 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 91.89% | 51.7% | 37 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 63.38% | 37 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 36.29% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 91.89% | 51.84% | 37 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 16% | 4 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 9.78% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
35.81%
Język angielski (P)
69.91%
Język angielski (R)
49.62%
Język polski (P)
51.7%
Język polski (R)
36.29%
Matematyka (P)
51.84%
Matematyka (R)
16%
WOS (R)
9.78%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 27.14% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 66.57% | 21 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 74.81% | 21 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 41% | 12 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.45% | 54.95% | 22 |
| język polski | ustny | podstawowy | 95.45% | 63.82% | 22 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 21.5% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 90.91% | 49.36% | 22 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 21% | 2 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 11.5% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
27.14%
Język angielski (P)
66.57%
Język angielski (R)
41%
Język polski (P)
54.95%
Język polski (R)
21.5%
Matematyka (P)
49.36%
Matematyka (R)
21%
WOS (R)
11.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.65% | 17 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.75% | 60.19% | 16 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 62.44% | 16 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 67.5% | 4 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 50% | 33.5% | 2 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 45% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 77.78% | 37.67% | 18 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 59.61% | 18 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 88.89% | 38% | 18 |
Porównanie średnich wyników matur 2023 formuła 2023
Geografia (R)
29.65%
Język angielski (P)
60.19%
Język angielski (R)
67.5%
Język niemiecki (P)
33.5%
Język polski (P)
37.67%
Matematyka (P)
38%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 14% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 24.15% | 13 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 72.22% | 52.67% | 18 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53% | 6 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 50% | 29% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95% | 55.8% | 20 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 70% | 39% | 20 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
14%
Geografia (R)
24.15%
Język angielski (P)
52.67%
Język angielski (R)
53%
Język niemiecki (P)
29%
Język polski (P)
55.8%
Matematyka (P)
39%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 27.8% | 10 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.12% | 64.59% | 17 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 77.33% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 65.89% | 18 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 50% | 36.83% | 18 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
27.8%
Język angielski (P)
64.59%
Język angielski (R)
77.33%
Język polski (P)
65.89%
Matematyka (P)
36.83%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony