Wyniki matur Liceum Nietążkowo
Ocena: 2.33 (3 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 23.62% | 13 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 20.6% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 20.55% | 11 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 85.37% | 61.56% | 41 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 95.12% | 64.37% | 41 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.56% | 27 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.56% | 58.51% | 41 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 61.8% | 41 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 46.38% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 70.73% | 38.93% | 41 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.4% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
23.62%
Chemia (R)
20.6%
Geografia (R)
20.55%
Język angielski (P)
61.56%
Język angielski (R)
53.56%
Język polski (P)
58.51%
Język polski (R)
46.38%
Matematyka (P)
38.93%
Matematyka (R)
6.4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 21.46% | 13 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 25% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.59% | 68.89% | 27 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 71.26% | 27 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 47.86% | 22 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.3% | 54.04% | 27 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 70.48% | 27 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 25% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 57.33% | 27 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
21.46%
Chemia (R)
25%
Geografia (R)
22%
Język angielski (P)
68.89%
Język angielski (R)
47.86%
Język polski (P)
54.04%
Język polski (R)
25%
Matematyka (P)
57.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 30.19% | 16 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.3% | 75.44% | 27 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.3% | 77.26% | 27 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.05% | 19 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 58.48% | 27 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 66.33% | 27 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 53% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 92.59% | 63.93% | 27 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
30.19%
Język angielski (P)
75.44%
Język angielski (R)
53.05%
Język polski (P)
58.48%
Język polski (R)
53%
Matematyka (P)
63.93%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 21.5% | 4 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 6.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 31.17% | 6 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 43.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.24% | 64.06% | 35 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.06% | 66.46% | 35 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 40.93% | 30 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 50% | 38.5% | 2 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 50% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.44% | 52.53% | 36 |
| język polski | ustny | podstawowy | 97.22% | 52.94% | 36 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 14.92% | 12 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 63.89% | 37.47% | 36 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.4% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2023 formuła 2023
Biologia (R)
21.5%
Chemia (R)
6.5%
Geografia (R)
31.17%
Historia (R)
43.67%
Język angielski (P)
64.06%
Język angielski (R)
40.93%
Język niemiecki (P)
38.5%
Język polski (P)
52.53%
Język polski (R)
14.92%
Matematyka (P)
37.47%
Matematyka (R)
6.4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 18.4% | 10 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 6% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 20.27% | 11 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 86.49% | 52.22% | 37 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 41.38% | 16 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 42% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.5% | 46.65% | 40 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 61% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 55% | 35.2% | 40 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 2.5% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
18.4%
Chemia (R)
6%
Geografia (R)
20.27%
Język angielski (P)
52.22%
Język angielski (R)
41.38%
Język niemiecki (P)
42%
Język polski (P)
46.65%
Język polski (R)
61%
Matematyka (P)
35.2%
Matematyka (R)
2.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 13.67% | 6 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 9.4% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 22.32% | 22 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 89.74% | 60.15% | 39 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 49.88% | 17 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 59.4% | 40 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 70.5% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 62.5% | 37.98% | 40 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
13.67%
Chemia (R)
9.4%
Geografia (R)
22.32%
Język angielski (P)
60.15%
Język angielski (R)
49.88%
Język polski (P)
59.4%
Język polski (R)
70.5%
Matematyka (P)
37.98%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony