Wyniki matur Liceum Nowe Miasteczko
Ocena: 4.18 (72 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 11.47% | 17 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 6.13% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 59.09% | 42.18% | 22 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 86.36% | 45.41% | 22 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 27.27% | 21.18% | 22 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 46.27% | 22 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 22.73% | 21.36% | 22 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
11.47%
Historia (R)
6.13%
Język angielski (P)
42.18%
Język polski (P)
21.18%
Matematyka (P)
21.36%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 12.2% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 15.75% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 71.43% | 52.88% | 8 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 64% | 8 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 61.33% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 71.43% | 38.5% | 8 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 50% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 28.57% | 28.5% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
12.2%
Geografia (R)
15.75%
Język angielski (P)
52.88%
Język angielski (R)
61.33%
Język polski (P)
38.5%
Matematyka (P)
28.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 16.5% | 4 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 10.44% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 75% | 50% | 12 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 66.67% | 47% | 12 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 83.33% | 41.25% | 12 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 45.33% | 12 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 33.33% | 26.25% | 12 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
16.5%
Historia (R)
10.44%
Język angielski (P)
50%
Język polski (P)
41.25%
Matematyka (P)
26.25%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 21.86% | 7 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 17.75% | 16 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 76.92% | 58.57% | 14 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 76.92% | 57% | 13 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 75% | 5 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 50% | 34.25% | 4 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 75% | 43.5% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 66.67% | 41.37% | 19 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 64.67% | 18 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 73.33% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 27.78% | 29.16% | 19 |
Porównanie średnich wyników matur 2023 formuła 2023
Biologia (R)
21.86%
Historia (R)
17.75%
Język angielski (P)
58.57%
Język angielski (R)
75%
Język niemiecki (P)
34.25%
Język polski (P)
41.37%
Język polski (R)
73.33%
Matematyka (P)
29.16%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 19.6% | 10 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 5.56% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 84.62% | 64% | 13 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 59.6% | 5 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 36.8% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 88.24% | 40.61% | 18 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 41.18% | 29.47% | 17 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
19.6%
Historia (R)
5.56%
Język angielski (P)
64%
Język angielski (R)
59.6%
Język niemiecki (P)
36.8%
Język polski (P)
40.61%
Matematyka (P)
29.47%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 66.67% | 52% | 3 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 75% | 31% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 50% | 36.63% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 37.5% | 24% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Język angielski (P)
52%
Język niemiecki (P)
31%
Język polski (P)
36.63%
Matematyka (P)
24%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony