Wyniki matur Liceum nr I Jordanów
Ocena: 1.21 (93 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 25.6% | 25 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 41.38% | 32 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 29.83% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.13% | 71.46% | 89 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 75.17% | 89 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 57.88% | 75 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.91% | 65.03% | 92 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 71.49% | 92 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 54.74% | 34 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 91.3% | 54.07% | 92 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 21.6% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
25.6%
Geografia (R)
41.38%
Historia (R)
29.83%
Język angielski (P)
71.46%
Język angielski (R)
57.88%
Język polski (P)
65.03%
Język polski (R)
54.74%
Matematyka (P)
54.07%
Matematyka (R)
21.6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 32.14% | 7 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 39.4% | 15 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.68% | 74.15% | 41 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 80.59% | 41 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50.89% | 35 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 64.51% | 41 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 70.24% | 41 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 53.07% | 15 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 66.34% | 41 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
32.14%
Geografia (R)
39.4%
Język angielski (P)
74.15%
Język angielski (R)
50.89%
Język polski (P)
64.51%
Język polski (R)
53.07%
Matematyka (P)
66.34%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 25.64% | 11 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 24.33% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 34% | 2 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 30% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 77.71% | 41 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 83.24% | 41 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 51.47% | 34 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 98% | 1 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 100% | 1 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 95% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.62% | 63.26% | 42 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 63.33% | 42 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 46.18% | 11 |
| język włoski | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 97.62% | 61.62% | 42 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 37.33% | 6 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 30.5% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
25.64%
Chemia (R)
24.33%
Geografia (R)
34%
Historia (R)
30%
Język angielski (P)
77.71%
Język angielski (R)
51.47%
Język niemiecki (P)
98%
Język niemiecki (R)
95%
Język polski (P)
63.26%
Język polski (R)
46.18%
Język włoski (R)
12%
Matematyka (P)
61.62%
Matematyka (R)
37.33%
WOS (R)
30.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 26.21% | 19 |
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 1 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 34% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 52.56% | 9 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 62.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 58% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.65% | 71.04% | 46 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 71.63% | 46 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 63% | 1 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 45.35% | 40 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 57% | 1 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 70% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 67.38% | 47 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 61% | 1 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 64.68% | 47 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 43% | 1 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 40.55% | 11 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 97.87% | 66.77% | 47 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 57% | 1 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 36.25% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2023 formuła 2023
Biologia (R)
26.21%
Biologia (R)
20%
Chemia (R)
34%
Geografia (R)
52.56%
Historia (R)
62.67%
Język angielski (P)
58%
Język angielski (P)
71.04%
Język angielski (R)
45.35%
Język niemiecki (P)
57%
Język polski (P)
67.38%
Język polski (P)
61%
Język polski (R)
40.55%
Matematyka (P)
66.77%
Matematyka (P)
57%
Matematyka (R)
36.25%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 29.84% | 19 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 12.25% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 38.33% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.89% | 68.15% | 54 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 48% | 36 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 77% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 56.91% | 56 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 56.75% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 96.43% | 58.09% | 56 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 7 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 8.33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
29.84%
Chemia (R)
12.25%
Geografia (R)
38.33%
Język angielski (P)
68.15%
Język angielski (R)
48%
Język niemiecki (P)
77%
Język polski (P)
56.91%
Język polski (R)
56.75%
Matematyka (P)
58.09%
Matematyka (R)
20%
WOS (R)
8.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 14 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 28% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 14.33% | 3 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 29% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 2% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.86% | 61.46% | 56 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 43.03% | 31 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.64% | 48.09% | 56 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 17.27% | 15 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 83.93% | 48.89% | 56 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 1 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 12.4% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
24%
Chemia (R)
28%
Geografia (R)
14.33%
Historia (R)
29%
Informatyka (R)
2%
Język angielski (P)
61.46%
Język angielski (R)
43.03%
Język polski (P)
48.09%
Język polski (R)
17.27%
Matematyka (P)
48.89%
Matematyka (R)
18%
WOS (R)
12.4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony