Wyniki matur Liceum Pabianice
Ocena: 5.00 (2 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 20.83% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 84.75% | 8 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 74.63% | 8 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 62.25% | 8 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 56.44% | 9 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 58.89% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 48.44% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
20.83%
Język angielski (P)
84.75%
Język angielski (R)
62.25%
Język polski (P)
56.44%
Matematyka (P)
48.44%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 32.5% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.31% | 79% | 13 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 84.62% | 69.77% | 13 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 63.85% | 13 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 49.07% | 14 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 59.5% | 14 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 16.67% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 78.57% | 47% | 14 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
32.5%
Język angielski (P)
79%
Język angielski (R)
63.85%
Język polski (P)
49.07%
Język polski (R)
16.67%
Matematyka (P)
47%
Matematyka (R)
18%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony