Wyniki matur Liceum Rudnik nad Sanem
Ocena: 4.27 (33 ocen)
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 13% | 1 |
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 20.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 43.33% | 3 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 38% | 1 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 85.56% | 9 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 91.11% | 9 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 73.86% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 44.22% | 9 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 62.22% | 9 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 14% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 44.44% | 39.11% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
13%
Filozofia (R)
20.5%
Geografia (R)
43.33%
Historia (R)
38%
Historia sztuki (R)
8%
Język angielski (P)
85.56%
Język angielski (R)
73.86%
Język polski (P)
44.22%
Język polski (R)
14%
Matematyka (P)
39.11%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 31.4% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 74.67% | 6 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 70.5% | 6 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.4% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 66.67% | 46.33% | 6 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 62.67% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 50% | 39.83% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2023 formuła 2023
Geografia (R)
31.4%
Język angielski (P)
74.67%
Język angielski (R)
56.4%
Język polski (P)
46.33%
Matematyka (P)
39.83%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 23.33% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 32.67% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 78.2% | 10 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 80% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 52.58% | 12 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 45% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 58.33% | 42.25% | 12 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
23.33%
Geografia (R)
32.67%
Język angielski (P)
78.2%
Język angielski (R)
80%
Język polski (P)
52.58%
Język polski (R)
45%
Matematyka (P)
42.25%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony