Wyniki matur Liceum w ZSGiH Sandomierz
Ocena: 2.59 (36 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 12.56% | 9 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 31.75% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 85.71% | 65.24% | 29 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.43% | 68.14% | 28 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50.62% | 21 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 60.71% | 35.62% | 29 |
| język polski | ustny | podstawowy | 96.43% | 49.48% | 29 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 75% | 42.34% | 29 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
12.56%
Geografia (R)
31.75%
Język angielski (P)
65.24%
Język angielski (R)
50.62%
Język polski (P)
35.62%
Matematyka (P)
42.34%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 77.78% | 52.83% | 18 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 66.39% | 18 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 30.19% | 16 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 44.44% | 27.76% | 18 |
| język polski | ustny | podstawowy | 94.44% | 48.5% | 18 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 38.89% | 25.76% | 18 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Język angielski (P)
52.83%
Język angielski (R)
30.19%
Język polski (P)
27.76%
Matematyka (P)
25.76%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.89% | 64.74% | 19 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 88.89% | 66.72% | 18 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 25.68% | 19 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 83.33% | 45.32% | 19 |
| język polski | ustny | podstawowy | 94.44% | 49.11% | 18 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 44.44% | 34.74% | 19 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Język angielski (P)
64.74%
Język angielski (R)
25.68%
Język polski (P)
45.32%
Matematyka (P)
34.74%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 16.5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.89% | 62.17% | 18 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 72.56% | 18 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 35.73% | 15 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 83.33% | 42.39% | 18 |
| język polski | ustny | podstawowy | 88.89% | 50.22% | 18 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 66.67% | 41.5% | 18 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 15.67% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2023 formuła 2023
Historia (R)
16.5%
Język angielski (P)
62.17%
Język angielski (R)
35.73%
Język polski (P)
42.39%
Matematyka (P)
41.5%
WOS (R)
15.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 28.57% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 61.33% | 15 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 32.2% | 10 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 75% | 35.63% | 16 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 37.5% | 24.69% | 16 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 6.67% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
28.57%
Język angielski (P)
61.33%
Język angielski (R)
32.2%
Język polski (P)
35.63%
Matematyka (P)
24.69%
WOS (R)
6.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony