Wyniki matur - Liceum Sieraków
Ocena: 3.31 (17 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.33% | 74.2% | 15 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 80.27% | 15 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 54.25% | 12 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 87.5% | 48.88% | 16 |
| język polski | ustny | podstawowy | 93.75% | 60.56% | 16 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 75% | 35.25% | 16 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
74.2%
Język angielski (R)
54.25%
Język polski (P)
48.88%
Matematyka (P)
35.25%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 18.5% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 50% | 42.43% | 14 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 92.86% | 50.21% | 14 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 31.83% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 85.71% | 50.43% | 14 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 44.64% | 14 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 50% | 31.86% | 14 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 8.4% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
12%
Geografia (R)
18.5%
Język angielski (P)
42.43%
Język angielski (R)
31.83%
Język polski (P)
50.43%
Matematyka (P)
31.86%
WOS (R)
8.4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 15.82% | 11 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 6.5% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 17.5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 71.43% | 56.07% | 15 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 85.71% | 64.93% | 15 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 40.13% | 8 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 0% | 20% | 2 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 0% | 6.5% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 56.25% | 32.88% | 17 |
| język polski | ustny | podstawowy | 93.75% | 41.13% | 16 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 19.25% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 50% | 34.69% | 16 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 9.33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
15.82%
Chemia (R)
6.5%
Geografia (R)
17.5%
Język angielski (P)
56.07%
Język angielski (R)
40.13%
Język niemiecki (P)
20%
Język polski (P)
32.88%
Język polski (R)
19.25%
Matematyka (P)
34.69%
WOS (R)
9.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 14.71% | 7 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 33% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 57.89% | 51.68% | 19 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 68.42% | 48.79% | 19 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 44.5% | 10 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 84.21% | 48.68% | 19 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 57.05% | 19 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 73.68% | 45.74% | 19 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 17% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2023 formuła 2023
Biologia (R)
14.71%
Geografia (R)
33%
Język angielski (P)
51.68%
Język angielski (R)
44.5%
Język polski (P)
48.68%
Matematyka (P)
45.74%
Matematyka (R)
17%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 9 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 11.67% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.57% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.3% | 52.87% | 23 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 28% | 7 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 46% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 86.96% | 43.17% | 23 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 52.17% | 35.13% | 23 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 13.88% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
18%
Chemia (R)
11.67%
Geografia (R)
25.57%
Język angielski (P)
52.87%
Język angielski (R)
28%
Język niemiecki (R)
46%
Język polski (P)
43.17%
Matematyka (P)
35.13%
WOS (R)
13.88%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 22.4% | 5 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.45% | 65.55% | 22 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 37% | 10 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 91.3% | 46.35% | 23 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 70% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 69.57% | 43.43% | 23 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 14.25% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
22.4%
Chemia (R)
12%
Geografia (R)
20%
Język angielski (P)
65.55%
Język angielski (R)
37%
Język polski (P)
46.35%
Język polski (R)
70%
Matematyka (P)
43.43%
WOS (R)
14.25%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony