Wyniki matur - Liceum Służb Mundurowych Bielice
Ocena: 1.19 (102 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 27.5% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 78.57% | 54.4% | 15 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 85.71% | 71.53% | 15 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50.33% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 50.87% | 15 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 73.8% | 15 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 64.29% | 37.47% | 15 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
27.5%
Język angielski (P)
54.4%
Język angielski (R)
50.33%
Język polski (P)
50.87%
Matematyka (P)
37.47%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 75% | 56.5% | 4 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 66.5% | 4 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 36% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 75% | 40.75% | 4 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 56.75% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 50% | 40% | 4 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 1% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Język angielski (P)
56.5%
Język angielski (R)
36%
Język polski (P)
40.75%
Matematyka (P)
40%
Matematyka (R)
1%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 23.33% | 3 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 37% | 2 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 30% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 89.47% | 44.79% | 19 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 84.21% | 54.16% | 19 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 23.61% | 18 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.74% | 46.37% | 19 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 54.42% | 19 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 73.68% | 41.67% | 19 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 25% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
23.33%
Fizyka (R)
12.5%
Geografia (R)
37%
Historia (R)
30%
Język angielski (P)
44.79%
Język angielski (R)
23.61%
Język polski (P)
46.37%
Matematyka (P)
41.67%
WOS (R)
25%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 52.33% | 9 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 69.11% | 9 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 28.88% | 8 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 88.89% | 49% | 9 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 76.67% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 50.67% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2023 formuła 2023
Język angielski (P)
52.33%
Język angielski (R)
28.88%
Język polski (P)
49%
Matematyka (P)
50.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 36% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 66.92% | 13 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 45.6% | 10 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 84.62% | 50.54% | 13 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 84.62% | 56.62% | 13 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 14% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
36%
Język angielski (P)
66.92%
Język angielski (R)
45.6%
Język polski (P)
50.54%
Matematyka (P)
56.62%
Matematyka (R)
14%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90.91% | 45.64% | 11 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90.91% | 40.36% | 11 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 36.36% | 29.55% | 11 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Język angielski (P)
45.64%
Język polski (P)
40.36%
Matematyka (P)
29.55%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony