Wyniki matur Liceum Sportowe Dąbrowa Górnicza
Ocena: 2.22 (58 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 26.39% | 33 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 23.67% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 32.64% | 11 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.64% | 71.32% | 56 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 82.52% | 56 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 51.51% | 51 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.64% | 45.13% | 56 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 69.11% | 56 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 25.2% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 87.5% | 51.14% | 56 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
26.39%
Chemia (R)
23.67%
Geografia (R)
32.64%
Język angielski (P)
71.32%
Język angielski (R)
51.51%
Język polski (P)
45.13%
Język polski (R)
25.2%
Matematyka (P)
51.14%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 34% | 16 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 4% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 28.54% | 13 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 65% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.68% | 74.39% | 41 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 87.54% | 41 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 48.35% | 37 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 78% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.86% | 54.98% | 42 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 68.14% | 42 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 39% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 90.48% | 59.29% | 42 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 28% | 3 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
34%
Chemia (R)
4%
Geografia (R)
28.54%
Historia (R)
65%
Język angielski (P)
74.39%
Język angielski (R)
48.35%
Język niemiecki (R)
78%
Język polski (P)
54.98%
Język polski (R)
39%
Matematyka (P)
59.29%
Matematyka (R)
28%
WOS (R)
12%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 30.95% | 22 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 33.4% | 10 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.87% | 75.8% | 40 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.44% | 77.9% | 39 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 58.17% | 29 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.44% | 67.08% | 39 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 62.79% | 39 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 25.78% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 94.87% | 59.67% | 39 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
30.95%
Geografia (R)
33.4%
Język angielski (P)
75.8%
Język angielski (R)
58.17%
Język polski (P)
67.08%
Język polski (R)
25.78%
Matematyka (P)
59.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 31.32% | 31 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 89.36% | 72.36% | 47 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.87% | 73.79% | 47 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 48.77% | 39 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 80.85% | 49.15% | 47 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 67.51% | 47 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 57.88% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 82.98% | 55.4% | 47 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 31% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2023 formuła 2023
Biologia (R)
31.32%
Język angielski (P)
72.36%
Język angielski (R)
48.77%
Język polski (P)
49.15%
Język polski (R)
57.88%
Matematyka (P)
55.4%
Matematyka (R)
31%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 30.25% | 16 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 54% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.74% | 74.85% | 47 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 48.22% | 46 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.62% | 53.68% | 47 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 72.22% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 91.49% | 62.7% | 47 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 30% | 5 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 58.5% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
30.25%
Historia (R)
54%
Język angielski (P)
74.85%
Język angielski (R)
48.22%
Język polski (P)
53.68%
Język polski (R)
72.22%
Matematyka (P)
62.7%
Matematyka (R)
30%
WOS (R)
58.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 24.13% | 23 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 36% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.62% | 76.67% | 42 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 47.69% | 39 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90.48% | 50.67% | 42 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 5.14% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 76.19% | 50.83% | 42 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 44% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
24.13%
Chemia (R)
36%
Język angielski (P)
76.67%
Język angielski (R)
47.69%
Język polski (P)
50.67%
Język polski (R)
5.14%
Matematyka (P)
50.83%
Matematyka (R)
44%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony