Wyniki matur Liceum Sportowe Ropczyce
Ocena: 1.87 (76 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 58.62% | 40.17% | 29 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 63.79% | 29 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 32.77% | 13 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 72.41% | 33.17% | 29 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 54.72% | 29 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 6.17% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 62.07% | 33.66% | 29 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 17.29% | 14 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
40.17%
Język angielski (R)
32.77%
Język polski (P)
33.17%
Język polski (R)
6.17%
Matematyka (P)
33.66%
WOS (R)
17.29%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 76.19% | 54.81% | 21 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 76% | 21 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 35.91% | 11 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 57.14% | 34.86% | 21 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 49.71% | 21 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 28.57% | 26.1% | 21 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 4.6% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Język angielski (P)
54.81%
Język angielski (R)
35.91%
Język polski (P)
34.86%
Matematyka (P)
26.1%
WOS (R)
4.6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 35% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 16.67% | 6 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 25.75% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 77.78% | 47.89% | 18 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 65.06% | 18 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 23.46% | 13 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 50% | 33.5% | 18 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 56.28% | 18 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 37% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 55.56% | 39.06% | 18 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 17.33% | 3 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 16.25% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Filozofia (R)
35%
Geografia (R)
16.67%
Historia (R)
25.75%
Język angielski (P)
47.89%
Język angielski (R)
23.46%
Język polski (P)
33.5%
Język polski (R)
37%
Matematyka (P)
39.06%
Matematyka (R)
17.33%
WOS (R)
16.25%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 17.5% | 2 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 3% | 1 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 5% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 1 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 6% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 64.71% | 46.29% | 18 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 65.59% | 17 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 23.64% | 11 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 70.59% | 46% | 18 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 47.06% | 17 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 23% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 23.53% | 27.39% | 18 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 3% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2023 formuła 2023
Biologia (R)
17.5%
Chemia (R)
3%
Fizyka (R)
5%
Geografia (R)
10%
Historia (R)
6%
Język angielski (P)
46.29%
Język angielski (R)
23.64%
Język polski (P)
46%
Język polski (R)
23%
Matematyka (P)
27.39%
Matematyka (R)
3%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 9.2% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 86.67% | 47.38% | 16 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 24.5% | 8 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 86.67% | 46.2% | 15 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 22.67% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 40% | 27.31% | 16 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Historia (R)
9.2%
Język angielski (P)
47.38%
Język angielski (R)
24.5%
Język polski (P)
46.2%
Język polski (R)
22.67%
Matematyka (P)
27.31%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 42% | 1 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 8.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 72.73% | 46.33% | 12 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 22.33% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 81.82% | 32.25% | 12 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 34% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 27.27% | 25.27% | 11 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 1 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 7% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
42%
Historia (R)
8.67%
Język angielski (P)
46.33%
Język angielski (R)
22.33%
Język polski (P)
32.25%
Język polski (R)
34%
Matematyka (P)
25.27%
Matematyka (R)
10%
WOS (R)
7%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony