Wyniki matur - Liceum Szczytno
Ocena: 1.69 (67 ocen)
Wyniki z matur 2023 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 34% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 71% | 6 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 79.5% | 6 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 2 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 75% | 38.75% | 4 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 60.75% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 66.67% | 35.8% | 10 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 42.6% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 44.44% | 35.5% | 10 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 34.5% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2023 formuła 2023
Geografia (R)
34%
Język angielski (P)
71%
Język angielski (R)
18%
Język niemiecki (P)
38.75%
Język polski (P)
35.8%
Matematyka (P)
35.5%
WOS (R)
34.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 28.67% | 24 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90.48% | 54.64% | 22 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 54% | 8 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 75% | 34% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92% | 45.31% | 26 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 52% | 33.46% | 26 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 14.83% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
28.67%
Język angielski (P)
54.64%
Język angielski (R)
54%
Język niemiecki (P)
34%
Język polski (P)
45.31%
Matematyka (P)
33.46%
WOS (R)
14.83%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 4 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 77.78% | 47.67% | 18 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 30.33% | 6 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 61.2% | 5 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 29.33% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.65% | 48.26% | 23 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 40% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 73.91% | 41.7% | 23 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 10.5% | 16 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
10%
Historia (R)
18%
Język angielski (P)
47.67%
Język angielski (R)
30.33%
Język niemiecki (P)
61.2%
Język niemiecki (R)
29.33%
Język polski (P)
48.26%
Język polski (R)
40%
Matematyka (P)
41.7%
WOS (R)
10.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony