Wyniki matur - Liceum Trzebiatów
Ocena: 4.48 (49 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 33.73% | 11 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 24.38% | 29 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 86.79% | 67.74% | 54 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.11% | 66.98% | 54 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 66.22% | 36 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.36% | 55.33% | 56 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 57.68% | 56 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 45.55% | 11 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 90.91% | 46.21% | 56 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 21.2% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
33.73%
Geografia (R)
24.38%
Język angielski (P)
67.74%
Język angielski (R)
66.22%
Język polski (P)
55.33%
Język polski (R)
45.55%
Matematyka (P)
46.21%
WOS (R)
21.2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 11% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 27.89% | 28 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 16% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 85.42% | 71.65% | 48 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.92% | 67.71% | 48 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 55.82% | 33 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 83.33% | 52.44% | 48 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 58.58% | 48 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 83.33% | 45.21% | 48 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
11%
Geografia (R)
27.89%
Historia (R)
16%
Język angielski (P)
71.65%
Język angielski (R)
55.82%
Język polski (P)
52.44%
Matematyka (P)
45.21%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 28.33% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25% | 24 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.86% | 68.45% | 42 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 62.62% | 42 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 39.85% | 20 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 60% | 2 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 71.5% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.45% | 57.73% | 44 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 52.73% | 44 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 43.6% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 90.91% | 47.86% | 44 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
28.33%
Geografia (R)
25%
Język angielski (P)
68.45%
Język angielski (R)
39.85%
Język niemiecki (P)
60%
Język polski (P)
57.73%
Język polski (R)
43.6%
Matematyka (P)
47.86%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 40.4% | 15 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.11% | 73.08% | 38 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 69.47% | 38 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 54.62% | 29 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 0% | 27.5% | 2 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 50% | 20% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.5% | 58.2% | 40 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 67.88% | 40 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 77.17% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 85% | 49.9% | 40 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 25% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2023 formuła 2023
Geografia (R)
40.4%
Język angielski (P)
73.08%
Język angielski (R)
54.62%
Język niemiecki (P)
27.5%
Język polski (P)
58.2%
Język polski (R)
77.17%
Matematyka (P)
49.9%
WOS (R)
25%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 23.38% | 40 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 82.93% | 55.22% | 41 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 40.5% | 12 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 61% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.02% | 42.16% | 43 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 26.5% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 69.77% | 42.98% | 43 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 1.33% | 3 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 15% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
23.38%
Język angielski (P)
55.22%
Język angielski (R)
40.5%
Język niemiecki (P)
61%
Język polski (P)
42.16%
Język polski (R)
26.5%
Matematyka (P)
42.98%
Matematyka (R)
1.33%
WOS (R)
15%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 17.8% | 15 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 75% | 50.75% | 24 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 49% | 4 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 56% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 88.46% | 44.65% | 26 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 66.67% | 38.19% | 27 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
8%
Geografia (R)
17.8%
Język angielski (P)
50.75%
Język angielski (R)
49%
Język niemiecki (P)
56%
Język polski (P)
44.65%
Matematyka (P)
38.19%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony