Wyniki matur - Liceum im. Braci Kostaneckich Zagórów
Ocena: 1.98 (28 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 33.57% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 82.48% | 21 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 79.62% | 21 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 71% | 14 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 73.19% | 21 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 76.62% | 21 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 67.62% | 21 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 34.25% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
33.57%
Język angielski (P)
82.48%
Język angielski (R)
71%
Język polski (P)
73.19%
Matematyka (P)
67.62%
Matematyka (R)
34.25%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 39.89% | 9 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 34% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 22.17% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.74% | 74% | 19 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 68.68% | 19 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 63.9% | 10 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 65.42% | 19 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 77.42% | 19 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 64.84% | 19 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
39.89%
Chemia (R)
34%
Geografia (R)
22.17%
Język angielski (P)
74%
Język angielski (R)
63.9%
Język polski (P)
65.42%
Matematyka (P)
64.84%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 30.91% | 11 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 8.33% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 40.25% | 12 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 27% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.3% | 78.37% | 27 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 71.11% | 27 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 70.77% | 13 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 69.04% | 28 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 76.86% | 28 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 44.25% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 96.43% | 63.71% | 28 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 14.4% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
30.91%
Chemia (R)
8.33%
Geografia (R)
40.25%
Historia (R)
27%
Język angielski (P)
78.37%
Język angielski (R)
70.77%
Język polski (P)
69.04%
Język polski (R)
44.25%
Matematyka (P)
63.71%
Matematyka (R)
14.4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 39.59% | 17 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 51.8% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 50.6% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 81.61% | 33 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 76.88% | 33 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 67.74% | 23 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 67.58% | 33 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 90.45% | 33 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 67.55% | 11 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 93.94% | 74.91% | 33 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 37.25% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2023 formuła 2023
Biologia (R)
39.59%
Chemia (R)
51.8%
Geografia (R)
50.6%
Język angielski (P)
81.61%
Język angielski (R)
67.74%
Język polski (P)
67.58%
Język polski (R)
67.55%
Matematyka (P)
74.91%
Matematyka (R)
37.25%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 40.64% | 11 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 28.63% | 8 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 50% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 89.09% | 22 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 70.82% | 17 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 48.5% | 4 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 75% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 67.23% | 26 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 65.46% | 13 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 65.96% | 26 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 45% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
40.64%
Chemia (R)
28.63%
Historia (R)
50%
Język angielski (P)
89.09%
Język angielski (R)
70.82%
Język niemiecki (P)
48.5%
Język niemiecki (R)
75%
Język polski (P)
67.23%
Język polski (R)
65.46%
Matematyka (P)
65.96%
Matematyka (R)
45%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 21.77% | 13 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 6% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 79.75% | 16 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 52.36% | 11 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 61.8% | 10 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 35.71% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 66.12% | 26 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 84.62% | 52.38% | 26 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 18.29% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
21.77%
Chemia (R)
6%
Język angielski (P)
79.75%
Język angielski (R)
52.36%
Język niemiecki (P)
61.8%
Język niemiecki (R)
35.71%
Język polski (P)
66.12%
Matematyka (P)
52.38%
Matematyka (R)
18.29%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony