Wyniki matur - LXXXIV Liceum im. Bohaterów Narwiku Warszawa
Ocena: 3.67 (6 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 40.63% | 16 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 90.92% | 24 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 73.46% | 24 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 75.55% | 22 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.83% | 55.25% | 24 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 50.08% | 24 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 73.83% | 24 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
40.63%
Język angielski (P)
90.92%
Język angielski (R)
75.55%
Język polski (P)
55.25%
Matematyka (P)
73.83%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 50.69% | 16 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 89.05% | 21 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 89.6% | 21 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 68.84% | 19 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 71.19% | 21 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 68.65% | 21 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 79.24% | 21 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 27.85% | 14 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
50.69%
Język angielski (P)
89.05%
Język angielski (R)
68.84%
Język polski (P)
71.19%
Matematyka (P)
79.24%
Matematyka (R)
27.85%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 49.67% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 88.41% | 17 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 62.53% | 17 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 64% | 14 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 69.24% | 17 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 50.76% | 17 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 75.59% | 17 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 22.8% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
49.67%
Język angielski (P)
88.41%
Język angielski (R)
64%
Język polski (P)
69.24%
Matematyka (P)
75.59%
Matematyka (R)
22.8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 16.33% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 51.11% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 92.63% | 16 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 94% | 1 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 47% | 1 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 76.25% | 16 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 74.31% | 16 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 70.5% | 16 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 47% | 1 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 65% | 1 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 66.31% | 16 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 23% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 0% | 17% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 80.81% | 16 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 26.18% | 11 |
Porównanie średnich wyników matur 2023 formuła 2023
Fizyka (R)
16.33%
Geografia (R)
51.11%
Język angielski (P)
92.63%
Język angielski (P)
94%
Język angielski (R)
74.31%
Język angielski (R)
12%
Język polski (P)
70.5%
Język polski (P)
47%
Język polski (R)
23%
Matematyka (P)
17%
Matematyka (P)
80.81%
Matematyka (R)
26.18%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 62% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 60.2% | 15 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 92.19% | 32 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 69.88% | 32 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 48.28% | 32 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 65.25% | 4 |
| język rosyjski | pisemny | rozszerzony | - | 94% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 71.94% | 32 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 23.13% | 16 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Filozofia (R)
62%
Geografia (R)
60.2%
Język angielski (P)
92.19%
Język angielski (R)
69.88%
Język polski (P)
48.28%
Język polski (R)
65.25%
Język rosyjski (R)
94%
Matematyka (P)
71.94%
Matematyka (R)
23.13%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2020
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 19% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 44.38% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.2% | 86.86% | 21 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 67.82% | 22 |
| język hiszpański | pisemny | podstawowy | 100% | 78% | 1 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 86% | 1 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 74% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 87% | 51.83% | 23 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 53% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 67.91% | 23 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 22.73% | 11 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 23% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2020
Fizyka (R)
19%
Geografia (R)
44.38%
Język angielski (P)
86.86%
Język angielski (R)
67.82%
Język hiszpański (P)
78%
Język niemiecki (P)
86%
Język niemiecki (R)
74%
Język polski (P)
51.83%
Język polski (R)
53%
Matematyka (P)
67.91%
Matematyka (R)
22.73%
WOS (R)
23%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony