Wyniki matur Prywatne Technikum Gastronomiczne E. T. Mazurek Gdynia
Ocena: 1.52 (12 ocen)
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 88.17% | 6 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 54.33% | 6 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 69.4% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 83.33% | 41.67% | 6 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 39.33% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 70% | 6 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 35% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Język angielski (P)
88.17%
Język angielski (R)
69.4%
Język polski (P)
41.67%
Matematyka (P)
70%
WOS (R)
35%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 82% | 2 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 65% | 2 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 43% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 41.5% | 2 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 86.5% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 36% | 2 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 11.5% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Język angielski (P)
82%
Język angielski (R)
43%
Język polski (P)
41.5%
Matematyka (P)
36%
WOS (R)
11.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 63.6% | 5 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 64% | 5 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 32% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 60% | 32% | 5 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 35.6% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 20% | 27% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Język angielski (P)
63.6%
Język angielski (R)
32%
Język polski (P)
32%
Matematyka (P)
27%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 72.67% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 49.33% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 66.67% | 52.67% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Język angielski (P)
72.67%
Język polski (P)
49.33%
Matematyka (P)
52.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony