Wyniki matur Publiczne Technikum nr 1 Błonie
Ocena: 3.40 (5 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.3% | 71.02% | 48 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 89.13% | 68.78% | 46 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 68.59% | 27 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.88% | 55.55% | 51 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 61.28% | 50 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 79.59% | 52.12% | 51 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 25.83% | 12 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
71.02%
Język angielski (R)
68.59%
Język polski (P)
55.55%
Matematyka (P)
52.12%
Matematyka (R)
25.83%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 31.5% | 10 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 89.47% | 74.97% | 38 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 68.61% | 38 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 60.52% | 23 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.74% | 51.21% | 38 |
| język polski | ustny | podstawowy | 97.37% | 57.29% | 38 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 86.84% | 55.42% | 38 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
31.5%
Język angielski (P)
74.97%
Język angielski (R)
60.52%
Język polski (P)
51.21%
Matematyka (P)
55.42%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 17% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.67% | 6 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 41.2% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98% | 82.54% | 50 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98% | 76.48% | 50 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 68.23% | 35 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 70.12% | 51 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 64.63% | 51 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 13% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 70% | 51 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 27.29% | 14 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Filozofia (R)
17%
Geografia (R)
29.67%
Historia (R)
41.2%
Język angielski (P)
82.54%
Język angielski (R)
68.23%
Język polski (P)
70.12%
Język polski (R)
13%
Matematyka (P)
70%
Matematyka (R)
27.29%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 20.67% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 41.67% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 78.15% | 39 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 62.05% | 39 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 67.28% | 25 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.44% | 57.56% | 39 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 59.82% | 39 |
| język rosyjski | pisemny | rozszerzony | - | 16% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 82.05% | 49.51% | 39 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6% | 1 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 15% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
20.67%
Geografia (R)
41.67%
Język angielski (P)
78.15%
Język angielski (R)
67.28%
Język polski (P)
57.56%
Język rosyjski (R)
16%
Matematyka (P)
49.51%
Matematyka (R)
6%
WOS (R)
15%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 13% | 1 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 32% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 34.87% | 15 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.24% | 66.24% | 42 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 46% | 17 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 56% | 1 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 56.95% | 43 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 75% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 81.4% | 52.91% | 43 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 23% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
13%
Fizyka (R)
32%
Geografia (R)
34.87%
Język angielski (P)
66.24%
Język angielski (R)
46%
Język niemiecki (P)
56%
Język niemiecki (R)
20%
Język polski (P)
56.95%
Język polski (R)
75%
Matematyka (P)
52.91%
Matematyka (R)
23%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 2 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 32.5% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 11.57% | 7 |
| historia muzyki | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 1 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.4% | 63.43% | 35 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 38.71% | 14 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 0% | 26% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.4% | 46.58% | 36 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 35% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 58.3% | 40.81% | 36 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 20.86% | 7 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 0% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
10%
Fizyka (R)
32.5%
Geografia (R)
11.57%
Historia muzyki (R)
20%
Informatyka (R)
12%
Język angielski (P)
63.43%
Język angielski (R)
38.71%
Język niemiecki (P)
26%
Język polski (P)
46.58%
Język polski (R)
35%
Matematyka (P)
40.81%
Matematyka (R)
20.86%
WOS (R)
0%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony