Wyniki matur - Technikum nr 6 Opole
Ocena: 3.25 (4 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 30.32% | 25 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.06% | 63.72% | 67 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 94.03% | 72.81% | 67 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 51.88% | 50 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.61% | 60.26% | 72 |
| język polski | ustny | podstawowy | 95.83% | 67.69% | 72 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 41.71% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 70.83% | 43.89% | 72 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 13.17% | 12 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
30.32%
Język angielski (P)
63.72%
Język angielski (R)
51.88%
Język polski (P)
60.26%
Język polski (R)
41.71%
Matematyka (P)
43.89%
Matematyka (R)
13.17%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.6% | 20 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 18.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 89.13% | 66.11% | 46 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 89.13% | 64.2% | 46 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 48% | 28 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 59% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90% | 49.2% | 50 |
| język polski | ustny | podstawowy | 98% | 70.02% | 50 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 27.17% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80% | 48.56% | 50 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.89% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
29.6%
Historia sztuki (R)
18.67%
Język angielski (P)
66.11%
Język angielski (R)
48%
Język niemiecki (R)
59%
Język polski (P)
49.2%
Język polski (R)
27.17%
Matematyka (P)
48.56%
Matematyka (R)
10.89%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 42.68% | 19 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.25% | 72.7% | 57 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.25% | 76.09% | 57 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 51.86% | 43 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 59% | 5 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 64% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.24% | 51.71% | 63 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 72.11% | 63 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 23.5% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 82.54% | 51.44% | 63 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 20.57% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
42.68%
Język angielski (P)
72.7%
Język angielski (R)
51.86%
Język niemiecki (P)
59%
Język polski (P)
51.71%
Język polski (R)
23.5%
Matematyka (P)
51.44%
Matematyka (R)
20.57%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 41.83% | 6 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 12.29% | 14 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90% | 70.05% | 41 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 92.5% | 65.85% | 41 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50.24% | 25 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 90% | 61% | 10 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 61.4% | 10 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 51.33% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98% | 53.63% | 51 |
| język polski | ustny | podstawowy | 98% | 59.22% | 51 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 53.6% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 92% | 54.41% | 51 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.67% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
41.83%
Historia sztuki (R)
12.29%
Język angielski (P)
70.05%
Język angielski (R)
50.24%
Język niemiecki (P)
61%
Język niemiecki (R)
51.33%
Język polski (P)
53.63%
Język polski (R)
53.6%
Matematyka (P)
54.41%
Matematyka (R)
10.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.41% | 22 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.37% | 60.14% | 43 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 54.57% | 14 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 87.5% | 49.56% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 46.45% | 53 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 59.2% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 88.46% | 48.19% | 53 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
29.41%
Język angielski (P)
60.14%
Język angielski (R)
54.57%
Język niemiecki (P)
49.56%
Język polski (P)
46.45%
Język polski (R)
59.2%
Matematyka (P)
48.19%
Matematyka (R)
8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 22.8% | 5 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 5.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.75% | 61% | 16 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.25% | 8 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 70.4% | 5 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 52% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.24% | 48.05% | 21 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 51.75% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 95.24% | 44.86% | 21 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.67% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
22.8%
Historia sztuki (R)
5.33%
Język angielski (P)
61%
Język angielski (R)
56.25%
Język niemiecki (P)
70.4%
Język niemiecki (R)
52%
Język polski (P)
48.05%
Język polski (R)
51.75%
Matematyka (P)
44.86%
Matematyka (R)
12.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony