Wyniki matur Technikum nr 7 Opole
Ocena: 2.71 (121 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 16.42% | 12 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 22.95% | 19 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.56% | 68.24% | 91 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.89% | 75.62% | 90 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 57.26% | 58 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 49.33% | 6 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 55.5% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 89.8% | 50.06% | 99 |
| język polski | ustny | podstawowy | 98.98% | 51.98% | 98 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 13.33% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 77.55% | 42.77% | 99 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.25% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
16.42%
Geografia (R)
22.95%
Język angielski (P)
68.24%
Język angielski (R)
57.26%
Język niemiecki (P)
49.33%
Język polski (P)
50.06%
Język polski (R)
13.33%
Matematyka (P)
42.77%
Matematyka (R)
5.25%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 24.64% | 11 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 27.75% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 87.3% | 67.5% | 64 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 73.17% | 63 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 47% | 48 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 42.86% | 43.8% | 10 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 85.71% | 47.57% | 7 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 46.17% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90% | 44.07% | 73 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 52.17% | 70 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 7.4% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 65.71% | 38.14% | 73 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
24.64%
Chemia (R)
27.75%
Język angielski (P)
67.5%
Język angielski (R)
47%
Język niemiecki (P)
43.8%
Język niemiecki (R)
46.17%
Język polski (P)
44.07%
Język polski (R)
7.4%
Matematyka (P)
38.14%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 25.77% | 13 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 13.71% | 7 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 17.22% | 23 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.39% | 70.12% | 93 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 74.48% | 93 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 47.43% | 67 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 66.67% | 43.17% | 12 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 91.67% | 58% | 12 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 51.88% | 8 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 79.81% | 42.12% | 105 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 59.68% | 105 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 21.82% | 11 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 76.92% | 45.55% | 105 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.27% | 11 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 25.6% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
25.77%
Chemia (R)
13.71%
Geografia (R)
17.22%
Język angielski (P)
70.12%
Język angielski (R)
47.43%
Język niemiecki (P)
43.17%
Język niemiecki (R)
51.88%
Język polski (P)
42.12%
Język polski (R)
21.82%
Matematyka (P)
45.55%
Matematyka (R)
7.27%
WOS (R)
25.6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 36.85% | 13 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 18.56% | 10 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 30.71% | 15 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 18.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 74.99% | 99 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.98% | 69.69% | 98 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 49.2% | 73 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 92.31% | 67% | 13 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 92.31% | 72.5% | 13 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 52.17% | 13 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 58.76% | 112 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 56.87% | 111 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 53.94% | 17 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 86.49% | 49.57% | 112 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.4% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
36.85%
Chemia (R)
18.56%
Geografia (R)
30.71%
Historia (R)
18.67%
Język angielski (P)
74.99%
Język angielski (R)
49.2%
Język niemiecki (P)
67%
Język niemiecki (R)
52.17%
Język polski (P)
58.76%
Język polski (R)
53.94%
Matematyka (P)
49.57%
Matematyka (R)
10.4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 28.41% | 22 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 12.36% | 22 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.51% | 64.6% | 106 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 44.77% | 70 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 78.57% | 14 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 41.5% | 12 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90.83% | 42.96% | 121 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 46.83% | 18 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 70% | 43.8% | 120 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.09% | 11 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
28.41%
Chemia (R)
12.36%
Język angielski (P)
64.6%
Język angielski (R)
44.77%
Język niemiecki (P)
78.57%
Język niemiecki (R)
41.5%
Język polski (P)
42.96%
Język polski (R)
46.83%
Matematyka (P)
43.8%
Matematyka (R)
9.09%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 19.17% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 16.63% | 16 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.18% | 66% | 83 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 41.14% | 49 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 95.45% | 63.73% | 22 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 57.67% | 12 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.38% | 51.81% | 106 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 31.07% | 15 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 72.38% | 37.62% | 106 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.6% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
19.17%
Geografia (R)
16.63%
Język angielski (P)
66%
Język angielski (R)
41.14%
Język niemiecki (P)
63.73%
Język niemiecki (R)
57.67%
Język polski (P)
51.81%
Język polski (R)
31.07%
Matematyka (P)
37.62%
Matematyka (R)
10.6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony