Wyniki matur - Technikum Zawodowe WZDZ Opole
Ocena: 5.00 (4 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 62.5% | 44.05% | 19 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 62.5% | 52.61% | 18 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 27.63% | 8 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 31.25% | 20.65% | 20 |
| język polski | ustny | podstawowy | 81.25% | 31.13% | 16 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 0% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 25% | 19.79% | 19 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 2% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
44.05%
Język angielski (R)
27.63%
Język polski (P)
20.65%
Język polski (R)
0%
Matematyka (P)
19.79%
Matematyka (R)
2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 62.8% | 5 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 65.75% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 0% | 10.5% | 6 |
| język polski | ustny | podstawowy | 50% | 24.25% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 25% | 21% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Język angielski (P)
62.8%
Język polski (P)
10.5%
Matematyka (P)
21%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 89.66% | 67.66% | 29 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 93.1% | 62.66% | 29 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 31.89% | 19 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 39% | 3 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 55.67% | 3 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 87.5% | 43.84% | 32 |
| język polski | ustny | podstawowy | 96.88% | 57.94% | 32 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 31.25% | 29.81% | 32 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Język angielski (P)
67.66%
Język angielski (R)
31.89%
Język niemiecki (P)
39%
Język niemiecki (R)
24%
Język polski (P)
43.84%
Matematyka (P)
29.81%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 86.36% | 59.62% | 22 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 81.82% | 51.55% | 22 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 42.67% | 15 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 50% | 60.5% | 4 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 75% | 53.25% | 4 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 42% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 83.33% | 41.67% | 30 |
| język polski | ustny | podstawowy | 96.67% | 51.8% | 30 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 32.92% | 12 |
| język rosyjski | pisemny | podstawowy | 100% | 99% | 4 |
| język rosyjski | ustny | podstawowy | 100% | 100% | 4 |
| język rosyjski | pisemny | rozszerzony | - | 84% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 40% | 27.8% | 30 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 2.33% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Język angielski (P)
59.62%
Język angielski (R)
42.67%
Język niemiecki (P)
60.5%
Język niemiecki (R)
42%
Język polski (P)
41.67%
Język polski (R)
32.92%
Język rosyjski (P)
99%
Język rosyjski (R)
84%
Matematyka (P)
27.8%
Matematyka (R)
2.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 60% | 49.14% | 7 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 83.33% | 46.29% | 7 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 46% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 72.73% | 28% | 14 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 49.14% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 9.09% | 20.57% | 14 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Język angielski (P)
49.14%
Język niemiecki (P)
46.29%
Język niemiecki (R)
46%
Język polski (P)
28%
Język polski (R)
49.14%
Matematyka (P)
20.57%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 75% | 66.75% | 8 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 81.82% | 39.82% | 11 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 44.75% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 27.27% | 23% | 11 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Język angielski (P)
66.75%
Język angielski (R)
50%
Język polski (P)
39.82%
Język polski (R)
44.75%
Matematyka (P)
23%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony