Wyniki matur - Salezjańskie Publiczne Technikum Świętochłowice
Ocena: 5.00 (1 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 79.64% | 14 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 77.64% | 14 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 70.7% | 10 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 58.86% | 14 |
| język polski | ustny | podstawowy | 92.86% | 51.86% | 14 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 92.86% | 53.71% | 14 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.86% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
79.64%
Język angielski (R)
70.7%
Język polski (P)
58.86%
Matematyka (P)
53.71%
Matematyka (R)
12.86%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 34% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 36% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 87.5% | 82.5% | 8 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 85.5% | 8 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 74.71% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 57.5% | 8 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 71.25% | 8 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 46% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 67.5% | 8 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 28.5% | 4 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 53% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
34%
Informatyka (R)
36%
Język angielski (P)
82.5%
Język angielski (R)
74.71%
Język polski (P)
57.5%
Język polski (R)
46%
Matematyka (P)
67.5%
Matematyka (R)
28.5%
WOS (R)
53%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 22.29% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 92.19% | 26 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 83.88% | 26 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 68.13% | 24 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 74.85% | 26 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 63.08% | 26 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 54.25% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 77.85% | 26 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 30.71% | 17 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Informatyka (R)
22.29%
Język angielski (P)
92.19%
Język angielski (R)
68.13%
Język polski (P)
74.85%
Język polski (R)
54.25%
Matematyka (P)
77.85%
Matematyka (R)
30.71%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 37% | 1 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 31% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.6% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 81.73% | 15 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 62.4% | 15 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 57.93% | 15 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 0% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 93.33% | 62.47% | 15 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 18.75% | 8 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 15% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
37%
Historia (R)
31%
Informatyka (R)
11.6%
Język angielski (P)
81.73%
Język angielski (R)
62.4%
Język polski (P)
57.93%
Język polski (R)
0%
Matematyka (P)
62.47%
Matematyka (R)
18.75%
WOS (R)
15%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 44% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 90.27% | 15 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 63.07% | 15 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 69.93% | 15 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 78.33% | 15 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 14.67% | 15 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Informatyka (R)
44%
Język angielski (P)
90.27%
Język angielski (R)
63.07%
Język polski (P)
69.93%
Matematyka (P)
78.33%
Matematyka (R)
14.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony