Wyniki matur - Sportowe Liceum Starachowice
Ocena: 4.97 (80 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 13% | 16 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 12.14% | 14 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.97% | 70.76% | 33 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 74.67% | 33 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 46.65% | 23 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 84.85% | 42.73% | 33 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 84.45% | 33 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 11.13% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 96.97% | 50.48% | 33 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 2% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
13%
Geografia (R)
12.14%
Język angielski (P)
70.76%
Język angielski (R)
46.65%
Język polski (P)
42.73%
Język polski (R)
11.13%
Matematyka (P)
50.48%
Matematyka (R)
2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 14.44% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 3.75% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92% | 63.12% | 25 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 32.86% | 14 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92% | 46.4% | 25 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 26.11% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 56% | 39.47% | 25 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 3.6% | 5 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 6.67% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
14.44%
Geografia (R)
3.75%
Język angielski (P)
63.12%
Język angielski (R)
32.86%
Język polski (P)
46.4%
Język polski (R)
26.11%
Matematyka (P)
39.47%
Matematyka (R)
3.6%
WOS (R)
6.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony