Wyniki matur Technikum Bartoszyce
Ocena: 2.49 (47 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 21.6% | 10 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.31% | 73.42% | 64 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 79.19% | 64 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 51.82% | 51 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.19% | 45.89% | 64 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 73.2% | 64 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 75% | 48.41% | 64 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 15.56% | 18 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Informatyka (R)
21.6%
Język angielski (P)
73.42%
Język angielski (R)
51.82%
Język polski (P)
45.89%
Matematyka (P)
48.41%
Matematyka (R)
15.56%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 19.33% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 26.5% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 23% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 86.67% | 69.29% | 62 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 75.39% | 61 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 58.08% | 39 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 80.65% | 43.86% | 63 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 67.86% | 63 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 10.33% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 54.84% | 39.84% | 64 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 3.69% | 13 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 18.5% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
19.33%
Geografia (R)
26.5%
Informatyka (R)
23%
Język angielski (P)
69.29%
Język angielski (R)
58.08%
Język polski (P)
43.86%
Język polski (R)
10.33%
Matematyka (P)
39.84%
Matematyka (R)
3.69%
WOS (R)
18.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.5% | 8 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 15% | 5 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 5% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 18.5% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 80% | 63.73% | 40 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 74.65% | 40 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 45.48% | 27 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 83.33% | 41.24% | 42 |
| język polski | ustny | podstawowy | 92.86% | 61.19% | 42 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 6.67% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 83.33% | 51.71% | 42 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.5% | 12 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 13.5% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Fizyka (R)
8.5%
Geografia (R)
15%
Historia (R)
5%
Informatyka (R)
18.5%
Język angielski (P)
63.73%
Język angielski (R)
45.48%
Język polski (P)
41.24%
Język polski (R)
6.67%
Matematyka (P)
51.71%
Matematyka (R)
12.5%
WOS (R)
13.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 4.27% | 11 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 29.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.55% | 69.14% | 56 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.18% | 71.75% | 56 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 48.58% | 38 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 89.47% | 47.88% | 58 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 63.7% | 57 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 53% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 70.18% | 44.4% | 58 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.86% | 21 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Fizyka (R)
4.27%
Historia (R)
22%
Informatyka (R)
29.33%
Język angielski (P)
69.14%
Język angielski (R)
48.58%
Język polski (P)
47.88%
Język polski (R)
53%
Matematyka (P)
44.4%
Matematyka (R)
12.86%
WOS (R)
24%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 43% | 2 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.75% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 20.8% | 5 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 5% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 14% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.46% | 64.31% | 52 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 45.54% | 35 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 43% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90.91% | 51.84% | 55 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 32.67% | 6 |
| język rosyjski | pisemny | rozszerzony | - | 29% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 70.91% | 45.65% | 55 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.22% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
43%
Fizyka (R)
11.75%
Geografia (R)
20.8%
Historia (R)
5%
Informatyka (R)
14%
Język angielski (P)
64.31%
Język angielski (R)
45.54%
Język niemiecki (P)
43%
Język polski (P)
51.84%
Język polski (R)
32.67%
Język rosyjski (R)
29%
Matematyka (P)
45.65%
Matematyka (R)
12.22%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.75% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 26% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 38% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 76.6% | 58.34% | 47 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 63.63% | 16 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 47% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 72.22% | 45.44% | 54 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 71.5% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 40.74% | 33.24% | 54 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 16% | 8 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 12.5% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Fizyka (R)
6.75%
Geografia (R)
26%
Informatyka (R)
38%
Język angielski (P)
58.34%
Język angielski (R)
63.63%
Język niemiecki (P)
47%
Język polski (P)
45.44%
Język polski (R)
71.5%
Matematyka (P)
33.24%
Matematyka (R)
16%
WOS (R)
12.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony